úterý 18. září 2012

Top podzimní boty

Každou sezónu a každý rok řeším, jaké boty si pořídit. Když už jsem v obchodě tak si říkám, jestli třeba někde nebudou mít hezčí nebo levnější a pak když se vrátím pro ty první, tak jsou prodány. Abych se tomu letos vyvarovala při koupi podzimních bot, tak jsem se rozhodla, že si prohlédnu nabídku na internetu, vyberu si ty boty, které mě nejvíce oslovily a pak se budu rozhodovat. Při sestavování výběru jsem si řekla, že bych se s vámi mohla podělit a třeba mi vaše komentáře pomůžou ve výběru :-)

1. Deichmann / 2. Humanic / 3. Deichmann / 4. Mango / 5. Asos / 6. Reserved
Boty jsem si zamilovala, už jen asi z toho důvodu, že to jsou právě boty a ty ženy milují, a taky myslím, že se budou hodit k mnoha podzimním outfitům. Ještě nevím, jestli si koupím přesně některé z uvedených, protože mnohé z nich přesahují můj finanční limit, ale budu hledat určitě hodně podobné. A taky už teď vím, že si nebudu moct koupit šest párů bot. Ale myslím si, že dvoje by mi doma mohly projít :-)

Tak které se vám nejvíce líbí?
Mějte prima den
Petra

8 komentářů:

 1. Mně se líbí všechny asi kromě čísla 3 :-)))
  Ale určitě si pořiď jedny na klínku a jedny na podpatku. Docela se mi líbí číslo 4, mají širší podpatek a bude se na nich chodit určitě lépe, než na dvojce a pětce :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ta trojka se mi taky přestáva líbit když ji vidím takhle s ostatními s odstupem času. 2 a 5 jsem si vyhlídla spíše na příležitostní nošení :-) Děkuji moc za konzultaci :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Mě se nejvíc líbí číslo 3! Chci si takové už delší dobu pořídit:)

  OdpovědětVymazat
 4. Myslím si Markét, že teď je nejvyšší čas na to, koupit si je :-)

  OdpovědětVymazat
 5. já volím 1 a 2, protože 3 mám už doma ve dvou provedeních :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco trošku na způsob čísla 1 už jsem si taky pořídila :-)

   Vymazat
 6. Taky si chci pořídit nějaké ty kotnikajdy:)
  Jsem tvá nová čtenářka:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥