pátek 5. října 2012

Ombre Nails

Ombré vlasy, na způsob ombré vymalované zdi, ombré rty...tohle na mě křičelo v posledních týdnech ze všech stran. A co to vůbec je to ombré? Jedná se o pozvolný přechod mezi barvami a barevnými odstíny, tedy jakési stínování, které začali používat ve 40. letech ve Francii. Musím říct, že jsem tomuto trendu nějak nepropadla a ani mě nějak nelákalo něco z toho zkusit. Nikdy ale neříkej nikdy. Nemám ráda, když je něco velký hit a mají to všichni kolem. A tak, když už je tento hit skoro za námi tak jsem si řekla, že ho zkusím i já, ale trochu jinak. Abych si obarvila vlasy, na to jsem tak trochu "srab" a malovat zdi se mi nechce. A tak jsem si zvolila nehty. Nejdříve si sami namícháte pomoci bílého laku na nehty odstíny barvy od nejtmavší po nejsvětlejší a pak je nanesete na jednotlivé nehty. Je na vás, jestli budete mít nejtmavší palec nebo malíček.


Myslím, že výsledek je celkem zajímavý. Jen si nejsem jista, že to bude můj šálek kávy. Možná příště zkusím odstínovat nehet tak, že bude obsahovat tmavý i světlý odstín.
Co vy a trend jménem ombré?

8 komentářů:

 1. Mně se to líbí, ale ještě jsem to nezkoušela :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že mě se víc bude líbit odstínování každého nehtu zvlášť. Jestli se mi to teda podaří :-) Je to docela těžký odstínovat to postupně i tímto způsobem :-)

   Vymazat
 2. Best wishes for you to keep working on this blog so nice.

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to super, chci to taky vyzkoušet :) ombré jsem dělala zatím jen tak, že každý nehet měl světlou i tmavou barvu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky bych chtěla ještě zkusit odstínovat každý nehet tak, aby měl světlou i tmavou tak snad se mi to povede :-) Jsem ráda, že se ti líbí i tento způsob.

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥