pondělí 14. ledna 2013

Chestnut Glow: tvářenka od Fleur de Santé

Tuhle tvářenku od Fleur de Santé jsem získala díky Ladyboxu a myslím, že nebýt jeho tak bych na ni nikdy nenarazila, protože jsem o této značce neměla nejmenší tušení. Už při rozbalování jsem zajásala nad lesklým obalem s barvou do modra, který mi připadá luxusnější. Ovšem to největší překvapení na mě čekalo, když jsem tvářenku otevřela.


Odstín Chestnut Glow působí na pleti velmi přirozeně. Líbí se mi že není ani červená a ani hnědá, ale je namixovaná přesně podle mého vkusu. Intenzitu barvy si můžete zvolit sami podle naneseného množství a tak vytvoříte jemné přirozené a svěží líčení, ale také výrazné, které se hodí na večer.


Tvářenka se nanáší velmi dobře a to jak štětcem, tak při nejhorším prsty. Štěteček, který je obsahem balení jsem nezkoušela. Pigmentace je více než dobrá a co se výdrže týče, tak nad tou se rozplývám. Když ji nanesete ráno, tak  ještě večer budou vaše tváře zvýrazněné. Samozřejmě ne ve stejné intenzitě, ale budou. Takže pokud půjdete do práce, nemusíte se po celou pracovní dobu starat o to, zda vám tvářenka nezmizela, a to je fajn nemyslíte?!

Tento kousek si můžete zakoupit na stránkách Ladyboxu a to za 199,- (na stránkách Fleur de Santé stojí 269,-). Na výběr pak máte ze tří odstínu, včetně toho mého. Tvářenku určitě doporučuji. V tuto chvíli na ni nedám dopustit.

Určitě spousty z vás tuhle tvářenku také vlastní, a to díky Ladyboxu, tak mě zajímá, jak jste s ní spokojené právě vy.

5 komentářů:

 1. hezke a elegantne baleni :)
  http://she-is-the-1.blogspot.ch/

  OdpovědětVymazat
 2. I já mám tuto tvářenku velmi ráda... od té doby, kdy mi přišla domů, neopustila místo v mé kosmetické taštičce... :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za komentář u mě na blogu :) Tuhle tvářenku jsem také měla v Ladyboxu, na mě je moc pigmentovaná, ale když jí dám míň, tak je to ok :) ALe výdrž je tedy suprová !

  Mimochodem, zúžastnila jsi se i mé GIVEAWAY? :)http://petulabook.blogspot.cz/2013/01/ii-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 4. Já jí nemám, ale líbí se mi už jen kvůli tomu balení. Málokterá tvářenka má u sebe zrcátko a štěteček :).

  OdpovědětVymazat
 5. Hey darling nice blog you have here, I like your posts! Hope you will have time to visit mine and let me know your opinion about it, maybe we could follow each other if you like my posts =)
  XOXO
  Ylenia

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥