Essence a naše první osobní setkání

by - února 23, 2013

Krásnou sobotu! Ráno jsem šla poctivě venčit psíka, a to i přes chumelení, zimu a plno mokrého sněhu. Musím říct, že jsem si to náramně užila a vrátila se během sněhové války mezi mnou a mým psem do dětských let. Nicméně jsem došla domů promrzlá  a s mokrými koleny, což nebylo nic příjemného. Myslela jsem, že si odpočinu u hrnku horkého čaje, ale byla jsem na omylu. Hodila jsem do sebe co nejvíce teplého nápoje a vyrazila jsem na nákup, abychom během příštího týdne neumřeli hlady :) Když už jsem se dostala do obchodu, tak jsem si řekla, že se za všechnu tu ranní námahu odměním a zavítala jsem ke stojanu Essence. Bylo to naše první bližší seznámení a já sáhla hned po několika kouscích. 


Lakům na nehty v odstínech 103 space queen a 104 sweet as candy jsem nedokázala odolat. A protože jsem nevěděla, který chci víc, vzala jsem si oba. Pak můj pohled zůstal na kajalových tužkách a u mě to na plné čáře vyhrála fialková v odstínu 18 everybody´s darling. To bych ale nebyla já, abych se pořádně nerozjela. K mým oblíbeným stínům od Yves Rocher jsem si koupila dlouhotrvající tužku na oči v odstínu 15 bling bling. Jestli bude opravdu dlouhotrvající se teprve uvidí, každopádně barva je úžasná. 


A jako poslední kousek skončil u mě v nákupních vozíku štětec na gelové linky, ke kterému jsem samozřejmě potřebovala i ony linky. K čemu by mi jinak byl že? Sáhla jsem po černé barvě, která je klasika. Netuším jak s nimi budu spokojená a jestli nebudu na aplikaci úplně levá, ale hodlám se s nimi poprat. Tolik k mému dnešnímu utrácení, které si zase dlouho nezopakuji. Ale člověk si musí občas udělat radost ne?!


Co vy a essence? Vlastníte nějaký ze zmíněných kousků, nebo máte nějakou oblíbenou stálici od této značky?

You May Also Like

22 komentářů

Instagram

© 2017 Just be yourself | All rights reserved.