pátek 5. července 2013

Triola: Léto volá!

Pamatujete si ještě na článek o české značce spodního prádla Triola, které jsem vám tady představovala?  Značku jsem si moc oblíbila a to nejen pro její krásné, pohodlné a také kvalitní prádlo, ale i pro to, že personál v prodejnách je opravdu proškolený a neskutečně ochotný. Každá návštěva butiku je pro mě opravdu příjemnou záležitostí (to už ovšem netvrdí moje peněženka, protože já umím utrácet). A protože si myslím, že není důležité mít dobře padnoucí pouze prádlo, ale také plavky, tak dnes vám některé z nich představím. Já osobně si zamilovala celkové plavky, které uvidíte i na fotce, ale kdyby mi někdo řekl, vyber si jedny, které bys chtěla do šatníku, musela bych dlouho přemýšlet, po kterých bych sáhla. Asi bych si vybrala ty první a pak taky ty druhé a možná ještě i ty páté...a nebo všechny?
Pokud se vám plavky líbí a nebo se chcete podívat na celou nabídku, mrkněte na e-shop Trioly. A nezapomeňte, že i o plavky je potřeba se správně starat.

Znáte značku Triola a vlastníte nějaký kousek? Líbí se vám její nabídka?

8 komentářů:

 1. Z těhle fotek se mi teda nelíbí žádné...ale jinak je triola moc fajn značka :))

  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 2. Myslím, že Triola je opravdu pro plnější tvary jedna z nejlepších značek spodního prádla a plavek. A opravdu mají moc hezké barvy a vzory :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Triola je moc fajn, líbí se mi jak sedí :)

   Vymazat
 3. Ta první podprsenka je moc pěkná:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥