pondělí 23. prosince 2013

{Christmas countdown} 1 day till Christmas: Můj týden v obraze #51

Dnes máme poslední den vánočního odpočtu, a s ním i poslední článek této série. Musím říct, že mě to neskutečně bavilo a byla to i docela výzva, jestli se mi podaří přispívat každý den. Doufám, že vás to bavilo alespoň trochu tak jako mě. Myslím, že podobný projekt se na blogu neobjevil naposled. 

Zítra už máme Vánoce a já se moc těším. Dnes musím být ještě pár hodin v práci a pak se vydám na noční cestu domů, kde už si budu užívat svátky. Ještě ale než vás budu zásobovat svými příspěvky o Vánocích, tak si zrekapitulujeme minulý týden. Měla jsem tu na pár dní hrozně milou návštěvu, které jsem pekla králíka se špenátem a pak jablečný závin. Taky jsme si otevřeli na oslavu šampaňské a Stacie si zabavila špunt, který ji očividně moc voněl. Velkou radost mi udělala orchidej, která se mi rozkvetla a já nestačím počítat kolik květů denně přibylo. V pátek jsem si otevřela vánoční Blobox, ve kterém se skrývalo i krásné přání.


Musím se pochlubit, že už jsem si stačila otevřít i první vánoční dárek, a to nádhernou perlu. Pokukovala jsem po výrobcích z perel už na dovolené a teď mi jedna přistála doma ve šperkovnici. Víkend jsem pak trávila uklízením, v práci a v neděli večer jsem si hodila nožky nahoru, udělala si mé oblíbené guacamole a dívala jsem se na film Prázdniny, který miluji.


Jak jste prožili svůj předvánoční týden vy?

13 komentářů:

 1. orchideje jsou překrásné <3 hmmm taky bych si dala guacamole :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chystám se ho udělat znovu asi zítra, stav se ;-)

   Vymazat
 2. Pořád jsem nějak avokádu nepřišla na chuť..
  Mně přišlo, že vůbec celý rok utekl hrozně rychle a je neuvěřitelné, že už jsou zase Vánoce .. ;)
  Orchideje závidím, mně moje chcípla a moje máma ji nějakým kouzlem vzkřísila, tak jsem ji u ní už nechala.. Já a kytky prostě nejsme moc kámošky.. :(

  A pěkně jsi to dala ;) 24 dní v kuse ;) Frajerka! Moc mě to bavilo :)

  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já své první avokádo po prvních ochutnání vyhodila do koše, teď ho miluji. A děkuji za pěkný komentář, jsem ráda že tě vánoční odpočet bavil.

   Vymazat
 3. Jak jinak než opět skvělý článek :).! Ten závin bych si dala :).

  OdpovědětVymazat
 4. Mila Petro, krasne Vanoce Tobe a Tvym blizkym!
  Jana

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥