úterý 10. prosince 2013

{Christmas countdown} 14 days till Christmas: Last Friday Night With Bloggers

Páteční večery trávím většinou v teple domova u pohodového filmu a relaxuji. Ono je to po pracovním týdnu vždycky potřeba. Tentokrát tomu bylo jinak. Díky pozvánce, která mi přistála v e-mailu, za což děkuji, jsem trávila večer ve čtyřech vyhlášených pražských klubech, přičemž cesta mezi nimi byla doprovázena poletujícím sněhem a zimou, která způsobila necitlivost prstů u nohou a červený nos.

Nicméně o opětovné rozproudění krve se postaralo pár skleniček vína /rozuměj dvě/, které jsem stačila vypít během prvních 60 minut /akce vypij co můžeš se přece musí využít, že jo/ a parta správných holek v podání Lucky, Lucy, Marti, Terky, Verči a Dvou třicítek se postarala o to, že večer byl ve finále opravdu vydařený. Dostala jsem se do Sky baru, Nebe a celý večer byl zakončen v Mecce, kde mi dobrou noc popřál Rytmus, který měl mimochodem opravdu stylové hodinky.

P.S. Děkuji Marti za poskytnutí fotek. Ona jediná byla odvážná, šikovná a nacpala foťák do kabelky.


A pokud byste chtěli i vy zažít se svými přáteli večer plný poletujícího sněhu, zimy a zahřívání se dobrým pitím, pak mám pro vás tip na nevšední zimní party dovolenou v Tatrách s PartyKýblem. Navíc pro jednoho z vás mám na tuhle dovolenou slevový kód na 500,-. Takže komentovat mé příspěvky se určitě vyplatí. Jeden šťastlivec, který do komentáře připíše "heslo: tatry" bude vybrán a zveřejněn v jednom z dalších článků. Heslo pro to, abych věděla, že máte o slevový kód zájem.

Kam se chodíte bavit s přáteli vy?

13 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Já myslím, že po tom všem co předcházelo fotkám je to vynikající :-)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Děkuji. Pokud se ti můj blog líbí a chceš jej odebírat tak mě to potěší, já odebírám opravdu blogy, které mě zajímají. Takže pokud se mi tvůj blog bude líbit, velmi ráda se přidám.

   Vymazat
 3. Holky, vám to tak sluší! Hned bych se s radostí připojila :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme. A příště tě do party berem :-)

   Vymazat
 4. Super fotky :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Jůůů,to muselo být super!!!
  Btw. Super nový design blogu!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo to více než super :-) A děkuji moc za chválu nového designu.

   Vymazat
 6. Jé, musely jste si to opravdu užít O:-), sekne vám to!
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥