čtvrtek 5. prosince 2013

{Christmas countdown} 19 days till Christmas: Mikulášská soutěž

Dnes můžete na ulici potkat Mikuláše s čertem a andělem a třeba nějaký ten balíček obdržíte i vy. A protože si chci na takového Mikuláše zahrát i já, mám dnes pro vás soutěž o vůni super Playboy pro ni a pro něj.


Ještě než přejdeme k pravidlům, tak mám pro vás minirecenzi, abyste věděli o co soutěžíte.

Vůně pro ni je lehce nasládlá, řekla bych květinově-ovocná a voní jak mně, tak i příteli. Vlastně jeho první reakce byla "hmmm". Ne takové to zaražené, ale spíše smyslné hmmm. Vůně je ženská a vydrží překvapivě dlouho. Určitě s ní zabodujete.

Opakem je pak vůně pro něj. I u této vůně jsme s přítelem pronesli věhlasné "hmmm", ovšem tentokrát to ze smyslného tónu přešlo do jakéhosi nuceného vyjadřování. Pak jsme se na sebe podívali a usoudili, že tohle nebude nic ani pro něj a ani pro mě. Aromatická až překombinovaná vůně, která nenadchne. Pokud by muž použil tuhle vůni, pak by musel mít opravdu super schopnosti či vlastnosti, abych se u něj neotočila na podpatku a neodkráčela. Nicméně, někdo kdo má rád ostřejší vůně by mohl být nadšený, vždyť výběr vůně je vždy hodně individuální.


A teď k těm pravidlům, která jsou jednoduchá:
 • napsat mi do komentáře jakého Mikuláše jste měli v dětství (co jste dostali? říkali jste básničku?)
 • nezapomenout připsat svůj e-mail pro kontakt v případě výhry
Soutěž poběží do druhé adventní neděle, tedy 8.12. a tentokrát je pouze pro ČR.  Hodně štěstí!P.S. Určitě zůstaňte na příjmu, protože soutěží na vás čeká ještě opravdu hodně.

29 komentářů:

 1. Já jsem dostávala vždy plné tašky sladkostí.. Hrozně jsem se na ten den vždycky těšila, protože jsem věděla, že zas dostanu hodně moc sladkostí a všeho možného. Básničku jsem asi ani neříkala.. ? (možná ano, ale nepamatuju si to... možná když jsem byla ještě hooodně malá..)..

  Postupem času jsem dostávala sladkostí méně - protože už jsem byla starší, ale je hezké, že vždycky stejně něco dostanu i teď, když je mi dvacet. Je to takové příjemné a já sama taky kupuju nejbližším něco drobného, aby věděli, že na ně i na Mikuláše myslím.. :)

  Můj Email: ByMoniBlog@gmail.com

  P.S.: Moc hezká soutěž ! :)


  OdpovědětVymazat
 2. 1) Jojo, dostávaly jsme se sestrou sladkosti (polovina obsahovala čokoládky a další cukrovinky a půl ovoce). Pamatuju se, že jsem vždycky odříkávala básničku, co jsme se třeba naučili v MŠ :) na názvy si už ale nepamatuji :) PS: jednou jsme dostali i uhlí a brambory (ale to by nebylo proto, že jsme zlobili, ale že se to do domácnosti prostě hodilo :D)
  2) můj email je vechetovam@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. scholzova.d@gmail.com
  ... vždycky se našel nějaký ten pytlíček s kokynama na balkóně a dodnes si pamatuju jaký strach jsem měla tam jít. Ale neušlo mi, jak rodičům cukaly koutky, když mě viděli jak nahlížím oknem z druhé místnosti, jestli je vzduch čistý :D

  OdpovědětVymazat
 4. ervulenka@seznam.cz
  Učila jsem se básničku a strašně jsem se bála :-D Dostávaly jsme ovoce, ořechy a sladkosti.

  OdpovědětVymazat
 5. krásná giveaway! :))
  já jsem jako malá dostala od Mikuláše jen pytlík uhlí. zlobila jsem, tak mi to mamka chtěla spočítat :D jenomže jí to nevyšlo.. měla jsem z uhlí takovou radost, že jsem si celý den nehrála s ničím jiným :D
  eapril@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Tak já dostávala nadílku do 19 let - teď je mi 20 a bojím se, že nic nedostanu! Tak uvidíme večer. Ale co si pamatuju, tak jednou na mě přišli čerti, já jim otevřela, bála se a utekla za mamkou, která byla na záchodě...ehm. Jako čerti měli asi šok a mamka taky :D A taky sem říkala básničku.
  V temném lese zvaném Hůrka,
  vyrostla nám muchomůrka
  to je jediný, co mi utkvělo v paměti, určitě to má i další sloky :D
  jinak můj mail je: maturova.monika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Tý jo, tak já se přiznám, že už si to úplně přesně nepamatuju :-D Přece jen od doby, co k nám chodil Mikuláš a čerti uplynula pěkná řádka let. Básničku jsme se sourozenci určitě říkali, ale jakou, to si nevybavím. Když mi bylo asi 10, tak jsem se čertů začala strašně bát a místo toho, abych na ně čekala doma, jsem předstírala, že jdu ven s kamarády se bavit naháněním Mikuláše a čertů, zatímco jsem seděla schovaná na zahradě za dřívím a čekala, až bude po :-) Balíčky jsme dostávali a i teď dostaneme vždy nějakou drobnost, jako třeba tabulku čokolády. lllenkaaaaa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Já jsem vždycky nějakou básničku recitovala a hrozně se u toho styděla, ale samozřejmě že za to všechny ty bonbony, čokolády, oříšky a ovoce stály.. :-) Ale taky jsem vždycky v té nadílce měla i brambory nebo uhlí, abych veděla, že to s tím nezlobením může být lepší..
  vyroubalovab@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Básničku jsem tak maximálně naposledy říkali ve 1 třídě a to celá třída :D jinak Mikuláš byl normální hrozně jsem se před ním styděla jako malá :D :D

  Misa.Pavlikova15@gmail.com

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 12. Já jsem říkala básničku pokaždé, vždycky jsem se Mikuláše s čertem hroozně bála a byla jsem vždy vyklepaná :(:D jednou jsem se schovala pod postel, ale stejně jsem musela ven.. :) Pak mám jednu vtipnou historku, kdy jsem se mamky zeptala, čím přijeli, jestli autem.. nebo čím..a mamka mi odpověděla, že kočárem s koňmi a já jsem tomu vážně uvěřila :D:D Dostávali jsme sladkosti, kazety s Dádou, apod. :)

  krásná soutěž Peti :))

  cute.petty@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. U nás býval Mikuláš ve velkém stylu. Vždy byla pozvaná celá tlupa čertů s Mikulášem a Andělem. Vím, že jsem měli vždy se sestrou panickou hrůzu..:D Spousta křiku a soukali jsme ubulení ze sebe básničku..:D Dostávali jsme, ale za odměnu plnou tašku sladkostí a ovoce, takže se nám ta básnička určitě vyplatila..;)


  l.ulicna@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Netvrdím, že som dospelá, ale keď som bola menšia a mala som tak 6-7 rokov zhruba, tak som dostávala doma na Mikuláša sladkosti a ovocie do čižmy, ktorú som si večer pred tým musela vyčistiť a nachystať na okno a na ďalšie ráno som sa tešila z Mikulášikov, Kinderiek, cukríkov, čokolád, keksíkov... A potom nám ešte vždy aj v škole niečo priniesol Mikuláš a pár krát sme ešte aj boli s rodičmi na Mikulášovi :)

  veronika.ksenakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. nejradši jsem mívala, když jsem už byla větší a najednou zazvonil zvonek, ale než jsem stihla doběhnout ke dveřím, nikdo tam nebyl. A mamka vždycky říkala, ať se jdu podívat na balkon, jestli tam mikuláš něco nenechal. A vždycky nechal:) Byl to většinou adventní kalendář, nějaké dobrůtky, ovoce a samozřejmě kousek uhlí:)
  janca.randovka@gmail

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 17. Já jsem jako malá Mikuláše nikdy moc nemusela, z čertů jsem měla hrůzu i horečky, ano zasmějme se :D.. Takže v panice šel nějakej Mikuláš i s andělem mimo mě :D.. Ve finále jsem byla za toho největšího satana já a dostala sem brambory a uhlí i přes to, že sem básničky tasila jednu po druhý.. klasika, no a po vydatném pláči samozřejmě konečně tu fusekli plnou čokolád, lízátek a vším co mým zoubečkům nedělalo dobře:D
  ell-e@seznam.cz :*

  OdpovědětVymazat
 18. Já se vždycky Mikuláše, čertů i andělů hrozně bála... Chodívali k nám hrozně děsiví čerti a dávali mě i do pytle :D A já jak byla malinká, tak jsem se hrozně bála. Pak jsem našim vždycky řekla, že pujdu brzo spát, abych je zaspala a nemusela jim otevírat. :D:D
  lucie.krouzkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Pokaždé úžasná nadílka ve velké červené punčoše! :) to si z dětství vybavuji ve spojení s čerty asi nejvíc...
  thecompanylife@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. dostávala jsem klasicky sladkosti, ale pamatuju si, že ve 2. třídě mi přinesl Mikuláš penál ve tvaru autobusu, který jsem si přála. byl menší než ten, který jsem měla do té doby, ale šíleně mě potěšil a já tenkrát nemohla nadšením vůbec usnout:) a čertů jsem se bála a bojím dodnes, i když už mi táhne na třicet :) tess@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Každý rok k nám přišli čerti z vesnicea musela jsem říct pohádku. Z odměnu jsem dostala sáček plný sladkostí :) Ale tenhle rok jsem zažila čerty v Rakousku :) Krampus :) a byl to úžasný zážitek :)
  dellynka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Já jsem vždy od rodičů dostala spoustu sladkostí.. :)

  ema.antosova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. u nás čerti nechodí vždy jen za oknem najdeme nějaký ten balíček s kokinky :D u nás ve vesnici je to pojato tak že vždy v sobotu po mikuláši máme mikulášskou besídku kde si to všichni vynahradíme :D

  email: nectavacka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Ahojky.. já si vzpomínám jak jsem vždy seděla za oknem a vyhlížela čerty a mikuláše.. hrozně mě to bavilo je pozorovat, a na sídlišti jich chodilo hodně. vždycky jsem neměla radost z ovoce, chtěla jsem jen sladkosti:)
  smichule@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. Já vždycky Mikuláše čekala dlouho předem. Chodil k nám od mého uplného dětství :-) jeden rok jsem odevzdala dudlik, pak nočník a podobně :-D básnickou jsem svědomitě trénovala dopředu, protože jsem z nich měla respekt :-) a teď chodí už zase za synovcem :-)

  so.just.bee@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. Já jsem se vždycky bála čertů jak jsem byla malá. Učila jsem se vždycky nějakou básničku. Od Mikuláše jsem dostávala spoustu sladkostí, adventní kalendář, ovoce a oříšky.

  OdpovědětVymazat
 27. mě o toho opravdového Mikuláše rodiče neochudili, možná právě naopak.. u nás se to bralo až moc, měla jsem z nich dokonce i strach :D i básničku jsem samozřejmě musela říkat, vždycky čerti chodili se seznamem zlobivých dětí a samozřejmě jsem tam byla :D
  lucisa.n@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Já jsem trávila Mikuláše v Činoherním klubu, protože tátův kamarád je Ondra Vetchý, takže jsem to měla vždycky tak divadelní. A básničku jsem musela na podiu říkat vždycky:)

  vav.ran@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥