{Christmas countdown} 19 days till Christmas: Mikulášská soutěž

by - prosince 05, 2013

Dnes můžete na ulici potkat Mikuláše s čertem a andělem a třeba nějaký ten balíček obdržíte i vy. A protože si chci na takového Mikuláše zahrát i já, mám dnes pro vás soutěž o vůni super Playboy pro ni a pro něj.


Ještě než přejdeme k pravidlům, tak mám pro vás minirecenzi, abyste věděli o co soutěžíte.

Vůně pro ni je lehce nasládlá, řekla bych květinově-ovocná a voní jak mně, tak i příteli. Vlastně jeho první reakce byla "hmmm". Ne takové to zaražené, ale spíše smyslné hmmm. Vůně je ženská a vydrží překvapivě dlouho. Určitě s ní zabodujete.

Opakem je pak vůně pro něj. I u této vůně jsme s přítelem pronesli věhlasné "hmmm", ovšem tentokrát to ze smyslného tónu přešlo do jakéhosi nuceného vyjadřování. Pak jsme se na sebe podívali a usoudili, že tohle nebude nic ani pro něj a ani pro mě. Aromatická až překombinovaná vůně, která nenadchne. Pokud by muž použil tuhle vůni, pak by musel mít opravdu super schopnosti či vlastnosti, abych se u něj neotočila na podpatku a neodkráčela. Nicméně, někdo kdo má rád ostřejší vůně by mohl být nadšený, vždyť výběr vůně je vždy hodně individuální.


A teď k těm pravidlům, která jsou jednoduchá:
  • napsat mi do komentáře jakého Mikuláše jste měli v dětství (co jste dostali? říkali jste básničku?)
  • nezapomenout připsat svůj e-mail pro kontakt v případě výhry
Soutěž poběží do druhé adventní neděle, tedy 8.12. a tentokrát je pouze pro ČR.  Hodně štěstí!P.S. Určitě zůstaňte na příjmu, protože soutěží na vás čeká ještě opravdu hodně.

You May Also Like

29 komentářů

Instagram

© 2017 Just be yourself | All rights reserved.