pondělí 13. ledna 2014

Můj týden v obraze № 2

Neuvěřitelné, že už vám přináším druhý souhrn mého týdne v tomto roce. Je to jako včera, co jsem se těšila na bramborový salát a rozbalovala dárky pod vánočním stromečkem. A teď už máme půlku ledna. Nicméně, já si užívám to počasí, které venku panuje. Už bych ani zimu se sněhem nepotřebovala. Teď se spíše těším na to, až vytáhnu kolečkové brusle, začnu běhat bez pocitu, že mi všechno umrzne a až si budu moci dopřát na balkóně svoji relaxační chvilku s dobrým čajem, kávou a nebo třeba skleničkou vína. Ale to je zatím plán do budoucna.

V minulých dnech jsem poctivě krabičkovala, protože jsem si řekla, že musím vylepšit pravidelnost mého stravování a to hlavně v práci, kdy často nevím co dřív. Musím říct, že tento systém se mi osvědčil. Radost mi dělala orchidej, u které už jsem ani nedoufala, že by mohla znovu vykvést a přece se podařilo. Stacie byla v minulých dnech více aktivní a tak jsme se vydaly několikrát na procházku, abych ji unavila. Jen tedy nevím kdo byl ve finále zničen víc, jestli já nebo ona.


Ke konci týdne jsem obdivovala kouzla přírody, která to s barvami opravdu umí. Pohled na červánkové nebe mě nejspíš nikdy neomrzí. Co mě taky neomrzí jsou různé edice kapesníčků Zewa. Musím říct, že tahle se opravdu povedla a líbí se mi mnohem víc než ta se zvířecími vzory, kterou jsem už kdysi vlastnila. O víkendu jsem si tentokrát opravdu dopřávala a užívala si. Ve včerejším článku jste mohli vidět, kam jsem se vydala protáhnout své tělo po vydatné snídani, kterou tvořilo čerstvě upečené pečivo a včerejší fotka na facebooku vám avizovala, že jsem se vydala do společnosti. S přáteli jsme si šli dát pořádně do nosu a pochutnali jsme si na výborném tataráku. Samozřejmě nesměl chybět ani dezert, moje oblíbená panna cotta o kterou jsme se nakonec všichni podělili a prali se o poslední kousek. 

Jaký byl váš týden? Napište mi do komentáře jak využíváte volný čas o víkendu.

18 komentářů:

 1. Je hrozné jak to všechno utíká, ještě před nedávnem všechna ta krásná Vánoční atmosféra a teď už nic. Doufám, že tak rychle uteče aspoň prvních pár měsíců letošního roku a bude léto :D :)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky jsem se od ledna pořádně zaměřila na pravidelnost stravování... a musím říct, že už po týdnu jsem nedokázala ani dojíst oběd tak jako dřív, kdy jsem doslova vylízávala talíř :-D Teď jím pravidelně a menší porce a cítím se fajn...
  Už jenom zase pravidelně cvičit...
  Pak jediný zážitek minulého týdne byl pro mě maturitní ples přítelovo bráchy, kdy jsem si sentimenálně zavzpomínala na ten vlastní...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maturitní ples musel být skvělý. I já bych si ten svůj zopakovala :-)

   Vymazat
 3. Krásné fotecky :) musím se jimi alespoň pokochat, protože můj týden byl čistě studijní, stejně jako celý víkend..no, už aby to bylo za mnou! Chtěla bych uz konečně zajit na nějakou procházku, něco upéct, nafotit.. Tvoje snídaně vypadá naprosto bozsky <3 a dezert bych si dala také ;))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj, brzy to za tebou bude a pak už se budeš moci věnovat jenom těm příjemným věcem.

   Vymazat
 4. Zase to máš krásné... Jen bych si akutně dala tatarák. :D
  Na pravidelnost stravování bych se měla taky zaměřit, dost to flákám. :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravidelnost stravování bylo tím nejlepším pro co jsem se rozhodla :-)

   Vymazat
 5. Ta panna cotta musela být skvělá! Jinak krásné fotky:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla výborná, ale musela jsem se podělit :-)

   Vymazat
 6. Taky mě pěkně trápí, že budou Vánoce až za rok :-( Ale vlastně už jen za 11 měsíců a 11 dní, což neni tak hrozné :-D Ta nepravidelnost ve stravování mi taky docela ubližuje, měla bych víc zamakat :-)

  OdpovědětVymazat
 7. to cos pekla vypadá zajímavě mohla bys dát recept:) vypadá to moc dobře a pěkné fotky mohlo by to utíkat pomaleji:/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to těsto dostala, takže recept nemám, ale až jednou upeču vlastní, tak ho přidám .:-)

   Vymazat
 8. jů tatarák, ten my děláme zítra;))

  OdpovědětVymazat
 9. Boze, zase ten tatarák.. :D Ze já si to vždycky prohlížím tak navečer :D

  Krabičkuju pořád, dost ušetřím a hlavně fakt vím, co jím.. Je to sice pracnější na přípravu, ale někdy si prostě v neděli navařím na týden dopředu.. Nevadí mi i víc dní jíst k obědu to samé, když mi to chutná ;)

  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi ti budu psát soukromé upozornění,že je v postu jídlo :-) A máš pravdu, že výhoda krabiček je v tom, že víš co jíš.

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥