pondělí 10. března 2014

Můj týden v obraze № 10

Venku je to pravé jaro a pro mě začíná být čím dál těžší sedět celé dny v kanceláři. Nejraději bych všechny dny trávila někde na výletech, v přírodě a nebo jen tak na lavičce, abych nechala sluneční paprsky, aby mě zahřívaly. Bohužel to však není možné a tak si jaro nosím do kanceláře v podobě lahodných ovocných svačin, po večerech mi ho připomínají čerstvé květiny a během všedních dnů se těším na každý víkend, kdy si všechno vynahrazuji a pořádně si ty slunečné dny užívám. 


Stejně tak, jako tomu bylo i tuhle sobotu a neděli. Nejdříve výborná snídaně v Café Savoy (musela jsem příteli ukázat, kde jsem trávila skvělé hodiny s partou fajn holek), poté procházka na Petřín a pak poklidná chvilka s ledovou kávou na balkóně. Tak vypadala má sobota. Neděle byla klidnější. Procházka lesem, návštěva známých a obdivování kvetoucí přírody. Stejně jako já, si víkend užila i Stacie, která si libovala v tom, kolik pozornosti se ji dostává.Jak si užíváte jarních dnů vy?

20 komentářů:

 1. Stacie byla ve svém živlu, princezna =) Jinak jak tak koukám na ty borůvky, asi také zainvestuji a koupím si jednu krabičku !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Stacie si to opravdu užívala. Borůvky doporučuji, hlavně na ovesnou kaši :-)

   Vymazat
 2. Hezké fotky, boží pejsek! Zvířátka jsou prostě největší radost! :))))

  http://sugar--spice--nice.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Hola hola jaro voláá :) Krásné fotky :)

  OdpovědětVymazat
 4. Z těch fotek jaro přímo čiší :) !
  Já osobně mám ihned lepší náladu když je venku tak krásně a v sobotu jsme si s přítelem dokonce udělali oheň a opekli párek :) bylo to moc fajn.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda Romčo, já bych si taky opekla špekáček :-)

   Vymazat
 5. Moc krásné fotky :o). Přeju, ať se Ti daří co nejvíc jara užívat, já se o to taky snažím a zatím mi to docela jde ;o).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám za obě, že si ho užijeme na plno :-)

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥