sobota 5. dubna 2014

{blogger tips} Jak na aplikaci Pinterest na Facebooku

Dlouho jsem si lámala hlavu nad tím, jak mít svůj profil, který mám na Pinterestu, jako aplikaci na stránce blogu na Facebooku. A protože nechci, aby si své mozkové závity málem odvařily i jiné blogerky, rozhodla jsem se podělit o to, na co se mi podařilo přijít. Bude vám stačit pár kliknutí a máte hotovo.

Aplikaci najdete na Facebooku při zadání "Pinterest Page App" nebo na tomto odkazu "KLIK". Pak už si stačí zvolit stránku svého blogu, kliknout na "přidat záložku aplikace", do prázdného políčka vepsat váš profil na Pinterestu a kliknout na "save settings".Pokud bude vyžadován nějaký přístup k vašemu profilu a podobně, je potřeba, abyste všechno odsouhlasili (stejně jako u všech aplikací na facebooku). Aplikace bude na vaší stránce na Facebooku vypadat tak jako na dalším obrázku a po rozkliknutí se pak objevím vaše složky tak, jak je máte na samotném Pinterestu.

Celá aplikace je spravována přes Woobox, kde si můžete aplikace pro své stránky na facebooku spravovat jak je libo. Buďto si vyberete ty, které jsou ve verzi free, což podle mě bohatě stačí, nebo si můžete vybrat i ty placené.

Doufám, že je pro vás tento rychlonávod přínosem a pokud máte svůj profil na Pinterestu, určitě mi ho napište do komentáře, protože se ráda podívám na to, co vás zajímá a co se vám líbí.


Tak u koho si budu moci najít brzy na facebooku aplikaci Pinterest?7 komentářů:

 1. To je super návod :)) Možná to taky v brzké době zkusím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pak mi určitě dej vědět a já ti to půjdu omrknout :-)

   Vymazat
 2. Tohle je super! Jestli někdy budu mít FB blogu, určitě to použiju. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že ten facebook blogu založíš brzy ;-)

   Vymazat
 3. Děkuji! Chvilku jsem si s tím lámala hlavu, pak jsem se rozhodla, že Google to bude vědět a našla tenhle tvůj super návod. Možná to bude fungovat podobně i s instagramem?

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥