pondělí 23. června 2014

Můj týden v obraze № 25

Oficiálně nám začalo léto a já doufám, že si jej pořádně všichni užijete, a to hlavně ti z vás, kteří máte před sebou dlouhé prázdniny, které vám upřímně závidím. Já si léto užiji už jen díky jedné velké změně o které vám určitě časem povím (pokud to tedy vše vyjde). Celý můj minulý týden se točil právě kolem všemožného zařizování a nevyhnula jsem se tomu ani o víkendu. Nastalo ale pár chvil, kdy jsem trochu vypla. Například v úterý, kdy jsem oslavila narozeniny Lucky z blogu Angel Inspiration. Lucka nás pohostila nejen dobrým jídlem, ale také výtečným vínem, takže moje cesta domů byla veselá. Fotky bohužel nemám, protože jsem si řekla, že aby mé odreagování bylo úplné, odložím svůj telefon na dno kabelky.

Velkým odreagováním mi byla také koupě letadla. Zamilovala si ho hlavně Stacie, která se už těší na svůj první let....tak dobře, na letadlo jsem si ještě nenašetřila, ale tento malý krasavec mi připomněl můj úplně první let, který jsem přibližně před 10 lety (DESETI...to už jsem stará) absolvovala právě v podobném typu letadla. Takže fotka na připomenutí mých zážitků nesměla chybět. 

Kromě toho, že jsem viděla malý letoun a v důsledku několika skleniček vína jsem skoro zahlédla i dvě tramvaje jedoucí vedle sebe po jedné koleji ve stejném směru, tak mému pohledu neunikla ohrada s koňmi. Tohle zvíře bych mohla pozorovat dlouhé minuty. A aby to pozorování nebylo tak nudné, zakousla jsem u toho pár mini koblížků...lahoda.

Jaký byl váš první let a kam vás zavedl? A kdo z vás na svou premiéru teprve čeká a kam byste se chtěli podívat?
15 komentářů:

 1. Mňam ty mini koblížky :) Fotky s letadlem jsou super

  OdpovědětVymazat
 2. Měla jsi jistě zajímavý týden Péťo :) Koníčci jsou úžasní. Koblížky vypadají opravdu dobře a tobě i Stacie to u letadla náramně sekne! ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. Tak doporučuji při nejbližší možné příležitosti ochutnat :-)

   Vymazat
 4. Krásné fotky, první let jsem zažila směr z Řecka asi před 5ti lety a bylo to se třídou, kde jsme byli na dovolené, pořádané školou. Hrozně jsem se bála a málem jsem rozdrtila kamarádce ruku. Od té doby jsem letěla ještě 2x a to z a do Bulharska a hrozně se mi létání líbí :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Létání je fajn, na krátké vzdálenosti. Kdybych měla někam letět více jak tři hodiny asi bych měla problém s tím, co dělat aby let utekl :-)

   Vymazat
 5. Koblížky bych si dala hned, já jsem hrozný žravec :D

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné fotky! Moc vám to se Stacie u letadla sluší :o).
  První let... Hmmm... Proběhl v podobném letadle, trval asi 15 minut a já pak nechtěla už nikdy vylézt ven :o).
  Nakonec jsem ale musela a naposledy mě o něco větší stroj vzal na dovču na Korfu...
  Hned bych někam letěla zas :o)

  OdpovědětVymazat
 7. také bych mohla koně pozorovat celou věčnost :) v mých očích jsou to vznešená zvířata.

  OdpovědětVymazat
 8. ja som letela prvýkrát do Londýna, kde je časový posun, takže som si nebola istá, kedy presne pristaneme a bolo to celkom zaujímavé:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥