pondělí 21. července 2014

Můj týden v obraze № 29

Minulý týden byl pro mě náročný hlavně v tom směru, že nesnáším vedra. Jako naschvál nám v kanceláři vypověděla službu klimatizace, takže jsem v uplynulých dnech léto jenom proklínala. V tomhle parnu jsem se neobešla bez slunečních brýlí, osvěžující vůně, papírových kapesníků (ať žije rýma z tepla) a krému na ruce s balzámem na rty. V těchto vedrech mám totiž rty i pokožku tak vysušené, že má spotřeba mazadel vzrostla více než dvojnásobně. Už se těším, až mi dorazí nový supr čupr balzám na rty, který vám určitě představím.

Abych ale nebyla jen negativní a nestěžovala si, tak se musím pochlubit, jaký jsem měla skvělý víkend. Byla jsem na návštěvě u Verči z blogu Blueberry Pink a měla jsem se tam báječně. Stačí mi podstrojit domácí buchtu, nechat mě pomazlit se s kočkou a krásně strakatým ušákem a jsem vaše. No ale aby to nebylo jen o válení se a nacpávání si břicha dobrým jídlem, tak jsme myslely s Verčou i na naše čtenáře a připravily jsme pro vás video, které si můžete prohlédnout na youtube.

Jak jste se měli vy? A jak jste přežili tropické teploty?8 komentářů:

 1. Ten ušák je fakt fotogenický! :) Supr čupr víkend, už se těším na další! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Video jsem viděla a moc se mi líbilo! Budu se těšit na další.
  V tomhle vedru jsem nejraději někde u vody, ale tento víkend jsme strávili na festivalu Colours of Ostrava. Byl pařák, ale stálo to tam za to :)
  Krásný týden, Lenka

  OdpovědětVymazat
 3. Mmm boží fotky !
  Jinak Peti působíš hrozně mile :) Máš hrozně příjemný hlas a prostě mi celkově připadáš fajn a moc Ti to sluší, určitě by nebylo od věci přemýšlet i nad dalším videem :) !

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem byla o víkendu v práci a jezdila jsem na kole :)
  Video je super, to je skvělej tag :) Působíš moc příjemně Peťo :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ten koláčiiiiiik, mňaaaam :)

  Peti, príď sa zapojiť do Giveaway na mojom blogu :)
  www.nikoletavujisicova.com :)

  OdpovědětVymazat
 6. Teda, tak to je příjemná odměna za ty vedra! Mně to tak utíká, že si ani druhý den pořádně nepamatuju, co jsem dělala :-D. Ať je nový týden lepší ;-)

  OdpovědětVymazat
 7. Video je super !! Snad jich bude více =). Vedra to byla opravdu příšerná, koupání na bazéně a větrák v pokoji to vyhrál =)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥