úterý 19. srpna 2014

{Yves Rocher} Když se léto potká s podzimem

Když se léto potká s podzimem, mohlo by to vypadat asi tak, jako kombinace laků na nehty, které vám představím v dnešním článku. Mintový odstín Vert d´eau zastupující léto se spřátelilo s podzimním odstínem Vert emeraude a dohromady tvoří neobvyklou kombinaci. 

Světlejší lak na nehty v malém 3ml balení se hůře nanáší, ale při aplikaci dvou až tří vrstev se stane lesklým doplňkem šedivých outfitů, které postrádají nějaké oživení. Barva mi nesedla, protože pro mé bledé ruce to není to pravé ořechové. 

Laky se můžou chlubit malým štětečkem pro přesné nanášení. Celkově mi je tohle malé provedení sympatické, protože mám jistotu, že pokud se mi barva líbí, lak mi nevyschne a nebo jej stačím vypotřebovat dřív, než začne gumovatět.

O líbivosti můžu mluvit u tmavě zeleného odstínu, který unosím právě na podzim. Jeho výhoda je i to, že vydrží s přehledem tři dny, takže nemusím každý den kontrolovat nehty a svůj čas trávit jeho novou aplikací pro pěkný vzhled. Pro líné podzimní dny ideální.

Tyhle malé laky Luminelle jsou k dostání v deseti odstínech a ačkoli jsou prezentovány jako letní odstíny, já osobně bych tři z nich označila právě za podzimní.

Který odstín by se vám líbil mít doma ve sbírce? Já bych nepohrdla odstínem Bleu aquarelle.

17 komentářů:

 1. Laky jsou teda malinký, ale zase aspoň nevyschnou a fakt se využijí :). Mě by se líbil odstín Ombre pourpre a Vert d´eau :)
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné odstíny :) Je pravda, že ty menší by byla aspoň šance spotřebovat. Bohužel já jsem na lakování hrozně líná, takže se obejdu radši bez nich :D

  OdpovědětVymazat
 3. Teda, opravdu neokoukaná kombinace :) Já bych nepohrdla odstínem Rose Délicat :)
  Soutěž o paletku Catrice

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I pro mě je to neobvyklá kombinace a raději bych se přiklonila k tvému výběru jemně růžové :-)

   Vymazat
 4. tak ty bych unosila oba, já jsem dostala žlutý, ten jsem ani nezkoušela, a vínový :( teď jsem o nich zrovna taky psala!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tvůj článek jsem koukala. Žlutý jsem taky kdysi dostala a poslala jsem ho směle dál.

   Vymazat
 5. takové maličké miminka :)) mně se líbí ten světlejší :))

  OdpovědětVymazat
 6. Mintové laky zbožňuji a spřátelila jsem se s Rimmelem 60 seconds :)
  Nicméně Yves Rocher laky mám moc ráda a asi si pro ně skáknu, jsou boží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mintové laky jsou fajn, je mě prostě nesedí kvůli světlé kůži. Ale i nadále mintovou miluji :-)

   Vymazat
 7. Zatím žádný lak od Yves Rocher nemám, ale moc se mi líbí Nuance Turquoise a naprosto s tebou souhlasím v tom, že je lepší mít takové malé laky, které člověk sice rychleji vypotřebuje, ale na druhou stranu mi zase zbytečně nevyschne, nebo nezačne "gumovatět", jak jsi to nazvala ty :)

  Neo Inizio

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Já nesnáším, když mám doma lak, který se mi sice líbí ale nestíhám ho střídat a pak ho otevřu a je na vyhození :-(

   Vymazat
 8. Jéé, že zelenou moc nemusím, ale tyhle odstíny jsou pěkné a klido bych si je taky koupila :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥