úterý 16. září 2014

Můj týden v obraze № 37

Minulý týden byl skvělý. Ani ne tak z důvodu, že jsem měla několik dní volno, ale proto, že byla u mě na několik dní má sestra. Užily jsme si i s jejím přítelem spousty zábavy (toho jste si mohli všimnout i v článku o našem společném snídání). Přivezli mi navíc úžasnou krabici na čaje, takže mám další kousek do domácnosti, který se k nám bude skvěle hodit.

Jenže nic netrvá věčně a když jsem se musela s návštěvou rozloučit, zajídala jsem stesk mými oblíbenými sušenými rajčaty, rajčatovou polévkou a chvilkami strávenými ve společnosti Stacie.

Abych ale netrávila poslední hodiny, které zbývaly do konce týdne /víkendu/, jenom pojídáním a válením se, vyrazili jsme s přítelem a přáteli na biodožínky, které byly mou návštěvou poctěny poprvé a naposledy. Ano, byly tam stánky s bio kosmetikou, což bylo něco pro mě, ale přišla mi to jako jedna velká marketingová akce a honba lidí za mini ochutnávkou - a já čekala něco víc "lidského".

Nic však nemění na tom, že uplynulé dny byly skvělé, užila jsem si je a o poslední třešničce na dortu, kterou jsem minulý týden zažila, vám napíši ke konci týdne. Takže zůstaňte na příjmu.

Byl někdo z vás na biodožínkách? A kdo má slabost pro sušené rajčata, stejně jako já?21 komentářů:

 1. Ako vidím, biodožinky museli byť super, sušené paradajky som ešte nemala ale vyzerajú skvelo :) pekné fotečky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krabičku na čaj Ti dovezli krásnou :). Moc pěkný fotky, já jsem ještě nikdy na biodožínce nebyla a slyším o tom poprvé :). Sušená rajčata jsem měla jednou a chutnali mi.
  VERU-LIFE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak třeba se tam příští rok podíváš :-)

   Vymazat
 3. Sušená rajčata jsem ještě nezkoušela a to se na to chystám už pěkně dlouho :D Nebyl by prosím recept na rajčatovou polévku? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak vyzkoušej :-) Na oblíbenou rajčatovou polévku chodím do jedné restaurace, ale až ji uvařím někdy doma, třeba recept přidám :-)

   Vymazat
 4. sušené paradajky používam často :) ale skôr v zimnom období :) v lete sa snažím jesť čo najviac čerstvej zeleniny a paradajky nám dokonca rástli aj na balkóne :)

  more than fashion

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já čerstvé rajčata musím v omezené míře, mám pak citlivý jazyk, ale sušené můžu v kilech :-)) A koukám, že jsi pěkná zahradnice :-)

   Vymazat
 5. Na biodožínkách jsem nebyla a jak tak koukám, o hodně jsem přišla. Mimochodem sušená rajčata taky miluju, je to delikatesa! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono počasí na biodožínkách bylo takové proměnlivé, takže když pršelo, nedalo se tam s deštníkem hnout, takže zase o tolik si nepřišla :-)

   Vymazat
 6. Na biodožínkách bych se asi zbláznila! :-D Měla bych potřebu finančně vykrvácet :-P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jooo, tak na utrácení to tam bylo ideální :D

   Vymazat
 7. Mňam sušené rajčiny& rajčinová polievka!!! Hoci som jedla pred chvíľkou, no po videní týchto fotiek som opäť hladná. :-)
  The city of fashion

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám taky hlad pokaždé, když si prohlížím fotky jídla :D

   Vymazat
 8. Jako vždy nádherné fotky Peti a to jídlo ? mňaaam ♥!
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat
 9. Krásné fotky! A ta krabička... Sestra má báječný vkus :o).
  O biodožínkách slyším poprvé, nicméně o sušených rajčatech už jsem slyšela a dokonce jsem jich už plno (kilogramů?) spořádala :o). Jsou báječná, mám je ráda jen tak, v těstovinách, s avokádem... Prostě všude :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Denis, ty jsi můj člověk. Já můžu sušené rajčata taky po kilech :-D

   Vymazat
 10. s těmi dožínkami si mě dost překvapila :/ také jsem myslela, že bychom se tam s přítelem příště jeli podívat, ale jestli je to vyloženě marketingová akce, tak se mi ani moc nechce :(

  sušená rajčata také zbožňuju! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥