středa 1. října 2014

Můj týden v obraze № 39

Minulý týden jsem si užila, a to hlavně díky návštěvě Verči z blogu Blueberry Pink. Vydaly jsme se spolu na nákupy do oblíbeného obchodu IKEA a samozřejmě nesmělo chybět ani zavítání do nějakého toho krámku s oblečením. Domů jsem odcházela se svíčkami (tu s vůní lesních jahod doporučuji), talířky, konvičkou na kávu a několika dalšími maličkostmi, kterými jsem si udělala radost.

V plánu mám takový menší new in článek, ale jelikož mi zrcadlovka vypověděla službu, budu muset trpělivě vyčkávat, než seženu nějakou náhradní techniku, alespoň na tu dobu, kdy bude moje blogová parťačka nabírat nové síly. Proto jsou i dnešní fotky méně kvalitní než jindy. Potají jsem příteli kradla telefon a zachycovala momentky z mého týdne, abyste o článek nebyli ochuzeni, ale už se těším až budu zase plně funkční.

Taky máte nějakou věc, bez které jste nesví a kterou nemůžete postrádat? 

9 komentářů:

 1. Těším se na new in článek, koupila sis pěkné maličkosti :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkné věci sis koupila Péťo :) Já Ikeu miluju!

  OdpovědětVymazat
 3. Já bych nemohla vydržet bez mobilu, ale co mám blog, potřebuju k životu i foťák :D Ale v poslední době je na focení dost blbé světlo nebo se vracím ze školy pozdě.

  OdpovědětVymazat
 4. ♥ Už se těším na další společný víkend ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Mám ráda tyhle random články, vždycky mě inspirují :-) chryzantému mám teď taky na balkóně spolu s vřesy a dýněmi - no prostě podzimní výzdoba. Podzim a jeho barvy mě baví, ale děsí mě blížící se zima.

  Maru UltimateChic

  OdpovědětVymazat
 6. Svíčky miluju, teď mám doma s vůní karamelu, hmmm :)

  OdpovědětVymazat
 7. Svíčky miluji a tuto jahodovou z Ikey máme na intru s holkama a je naprosto boží :)

  OdpovědětVymazat
 8. Sviečka vyzerá krásna a určite tak aj vonia. Ja sa taktiež plánujem vybrať do Ikei, pretože si súrne potrebujem dokúpiť sviečky a dekorácie na zimu. :-)
  The city of fashion

  OdpovědětVymazat
 9. těším se na článek a doufám, že jste si to pořádně užily :) i když teda 100% vím, že jo :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥