pondělí 17. listopadu 2014

Můj týden v obraze № 46

Znáte ten pocit, kdy vás nemoc přepadne v tu nejméně vhodnou chvíli? Takové to, když se těšíte na tři dny volna, které máte naplánované a pak vám všechno pokazí zvýšená teplota, kašel a rýma? Ano, právě tato trojka se rozhodla, že mi bude dělat společnost několik dní. 

Nicméně jsem se překonala, vzala si svou dávku vitamínů a jeden bod z celého plánu jsem dodržela. Nákupy do našeho nového bydlení. Chtěli jsme s přítelem využít volno k dalšímu zařizování prázdných místností a tentokrát přišla na řadu předsíň. Jaký byl náš zařizovací den se můžete podívat ve videu.


Aby ten minulý týden nebyl ale jenom o tom jak jsem byla nemocná, tak zmíním i ty příjemné věci. V týdnu jsem se zúčastnila tiskové konference Yves Rocher (o té vám napíši někdy příště), kde jsem měla tu čest poznat vnuka zakladatele této značky. Tommy Rocher byl sympatický, vtipný a taky okouzlující. Řekněte, kdo by se neuculoval, kdyby mladý a šarmantní muž spustil francouzsky?!

A okolo kosmetiky se točil v podstatě celý týden. Díky spolupráci s jedním e-shopem jste si mohli zasoutěžit o kosmetické taštičky a ani já jsem neodolala a jednu si pro sebe vybrala. Také jsem poctivě testovala vánoční edice a balíčky, o tom ale zase jindy.Napište s kým byste se chtěli setkat vy. Je někdo, koho byste chtěli pozdravit, popovídat si s ním a třeba s ním strávit celý den?

17 komentářů:

 1. Pěkný video Peťo :) Do Ikei bych hned taky jela. No zatím mě nenapadá nikdo, s kým bych třeba chtěla strávit celý den
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé, teplota je pěkně pitomá teda! No jako já byla v Ikee včera... myslela jsem, že mě tam vomejou, šla jsem pro tři věci a byla jsem tam asi dvě hodiny, z toho tak půl ve frontě, mazeček, no, jak jsi sama viděla :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jo, IKEA byla tentokrát vážně plná k prasknutí.

   Vymazat
 3. Hezké video - ale pejsek opět boduje :)))) No, do Ikey mám v plánu se také pře Vánoci podívat.. Když jsem ale už minulý týden jen z parkoviště u OC Chodov vyjížděla snad 20 minut, asi si to rozmyslím :D Nechci vidět, jak to bude vypadat u pokladen právě v Ikee :(

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příště ty fronty asi taky natočím :-))

   Vymazat
 4. Předsíň jsi nakonec vybrala krásnou. Měla jsem jet taky dneska do Ikey, ale je svátek a venku hnusně, tak je mi jasné, jak by to tam vypadalo..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, my to trochu neodhadli a mezi to davové šílenství jsme se přidali :-/

   Vymazat
 5. Skoda, ze Ikeu mame tak daleko, jinak bych tam pritele na zarizeni pokoje taky hned vytahla :) A mate moc hezkou predsin :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pochvalu předsíně. Jinak věřím, že toho přítele do IKEA jednou vytáhneš :-)

   Vymazat
 6. Tak to naprosto znám, taky jsem nemocná vždy v tu nejnevhodnější dobu :). Yves Rocher mám ráda, zatím jsem od nich neměla žádný výrobek, který by mi nevyhovoval

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší je, že si člověk oblíbí jeden výrobek a oni pak přijdou ještě s něčím lepším a pak se rozhoduj :-)

   Vymazat
 7. Ikea je nejlepší, a ta kosmetická taštička je super =)

  OdpovědětVymazat
 8. tohle chladné počasí se na mém zdraví také podepsalo, už několik dní jsem nachlazená :/ nábytek do předsíně jste vybrali skvěle - vypadá to opravdu moc pěkně a útulně :) těším se na další blogy, působíš na mě velmi mile a příjemně!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥