pátek 5. prosince 2014

Má soukromá sbírka Yankee Candle

Začalo to zcela nevinně, když jsem pokukovala po svíčkách Yankee Candle. Záviděla jsem je snad každému a tajně si přála vlastnit alespoň jednu. Tahle má touha přetrvává dál, je ovšem mírně utlačena stejně dokonalými a voňavými vosky.

Mou malou sbírku odstartovala kamarádka Verča, která mi darovala první dva. Vanilla Cupcake a Blissful Autumn jsou prvotiny, které se můžou chlubit nejdelším členstvím u nás doma. Nemohla jsem je však nechat o samotě, čím více členů parta má, tím větší bývá zábava. Nebo ne?!

A tak jsem začala nakupovat a pořídila jsem si Black Coconut, Clean Cotton, Soft Blanket, Cranberry Pear, Strawberry Buttercream, Wedding Day a Citrus Tango. Téměř celou devítku si můžete prohlédnout na fotkách, jediný citrusový miláček chybí, protože ten už mi voní po celém bytě.

Ani nevím, kterou vůni jsem si zamilovala nejvíce. Někdy mám náladu na svěží Clean Cotton, jindy na sladký Vanilla Cupcake a v těchto zimních dnech ráda sáhnu po silnějším Cranberry Pear. Všechny vůně jsou úžasné a za sebe je mohu doporučit. Pravda, u vonných svíček a vosků je to zcela individuální a to co jeden považuje za božské, druhému to nelahodí, ale u těchto podle mě vedle nešlápnete.

Vlastníte doma něco od Yankee Candle? Jakou vůni byste mi případně doporučili vy?
27 komentářů:

 1. Já miluju strawberry buttercream :-) A taky jsem strašná závislačka a to to začalo úplně nevinně dvěma vosky.. O:-) Ale myslím, že to na Vánoce je Home Sweet Home nebo Christmas Eve...ale jak si sama řekla, je to strašně individuální :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidím, že jsi na tom úplně stejně :-)

   Vymazat
 2. Taky mám Yankee Candle ráda, když dřív byly vůně měsíce za 375 Kč, tak jsem je ještě byla ochotná investovat, teď už jsou na mě moc drahé, takže to řeším taky těmito vosky. Momentálně pálím zimní a vánoční Honey and Spice a Sugared Apple.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je pravda, že koupit si jednu svíčku je pořádná investice, ale třeba si jednou vyhodím z kopýtka :-)

   Vymazat
 3. Za mě rozhodne Christmas Eve a Red apple w. :) jinak záleží na vkusu, já si proste vzdycky vsechny ocucham :) mám zálusk na November rain, Angels wings, Sweet strawberries :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Angels wings, ten název mě nutí poohlédnout se po ni :-)

   Vymazat
 4. já mám ráda hodně sladké vůně, takže si kupuju především ty, nejoblíbenější je ale Fresh Strawberry nebo tak nějak :) a ta voní fakt parádně, opravdu jako čerstvé jahůdky :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čerstvé jahody? Abych si nechtěla kousnout :-))

   Vymazat
  2. Slečna možná myslí Fresh - opravdu jsem měla chuť si kousnout :)) vůně léta a mého nejoblibenějšího ovoce, mrkni po ni :)

   Vymazat
 5. To ale člověk musí mít doma několik aromalampiček na vosky, ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí jedna, ve které se vosky mění :-)

   Vymazat
 6. Já jsem jednou dostala Yankee za nákup v Globusu, zrovna nějakou vánoční a voněla nádherně. Jinak jsem pak už od Yankee nic neměla :-)

  OdpovědětVymazat
 7. nějakou tu sbírku už mám taky.. a nejvíce mi voní november rain a midsummer night

  OdpovědětVymazat
 8. Ja mam dve, dostala jsem je od kamatadky a Christmas eve je dokonala. Opet je na ni ten spravny cas ;-)

  OdpovědětVymazat
 9. Jé, tak já jsem teď v té fázi, že se rozhlížím a každému je závidím. No snad se někdy dostanu i dál! :D

  http://my-little-boring-me.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě ano ;-) Začni třeba vosky jako já.

   Vymazat
 10. Jako každý máme něco. Ale docela bych ráda pochopila, kde a proboha proč se tu vzala ta posedlost okolo těch šíleně drahých svíček. Tyhle malé teda tak drahé asi nejsou, ale ty větší za 500, to je s prominutim magořina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že je to i tou kvalitou. Prostě dům opravdu provoní a dlouho vydrží. Já osobně ještě nesehnala svíčku třeba do dvousetkorun, která by opravdu krásně provoněla prostory a ještě hořela dlouho.

   Vymazat
 11. Yankee mám moc ráda a mám ráda tyhle malé vosky a votivní vosky, za ty velké je mi prostě zatím líto dávat peníze :(

  Sororessa
  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky nejsem ve fázi kdy bych dala tolik peněz za svíčku, ale třeba jednou a nebo mi ji někdo dá :-))

   Vymazat
 12. On Yankee Candle ještě žádnou svíčku ani vosk nemám, ale určitě bych si ráda aspoň nějaký ten vosk pořídila :) Zaujal mě Vanilla Cupcake a Strawberry Buttercream :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vosk jsou cenově přijatelné a udělají stejnou službu jako svíčky :-)

   Vymazat
 13. Zrovna nedávno jsem koupila svůj první vosk, jablečný, tak se těším až ho vyzkouším. A pro přítelovu maminku jsem k Vánocům koupila 4 vosky i lampičku na ně, tak po tom dám vědět jaký měly úspěch ;) Šlo o November rain, Ginger dusk, Pink Hibiscus a Season of peace :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥