úterý 2. prosince 2014

Můj týden v obraze № 48

Co bych vám tak napsala o mém minulém týdnu. Chystala jsem se na adventní čas, popíjela po večerech oblíbenou kávu a těšila se na víkend u rodičů. Celkem běžné dny. Kromě začínající vánoční výzdoby jsem ještě poslední týden obdivovala čerstvé květiny, které mi vydržely více jak čtrnáct dní a zkusila jsem svou zručnost při výrobě věnce na dveře. Stálo mě to pár píchanců od větviček, nějaká ta malá popálenina od tavící pistol se taky objevila, ale stálo to za to. S výsledkem jsem totiž spokojená.


 

Videa z našeho denní života můžete sledovat na youtube, kde nás najdete jako World Of Stacie. Budeme rádi, když se za námi přijdete podívat a dáte nám vědět jak jste se měli a prozradíte nám třeba i své tipy na nejrůznější věci, na které se ve videích ptáme.

Třeba teď by mě zajímalo, kdo z vás už začíná péct vánoční cukroví a jaké druhy máte nejraději? Já osobně nedám dopustit na perníčky, linecké a vanilkové rohlíčky. Letos se poprvé pokusím cukroví napéct sama, tak doufám, že se podaří alespoň něco, aby ty Vánoce nebyly bez této sladké tradice.


6 komentářů:

 1. Krása! Moc se ti věnec povedl!

  Já mám moc ráda linecké, ale jinak cukroví nějak moc nemusím :D (naštěstí :D)

  Sororessa
  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já na cukroví taky nejsem, ale trochu lineckého si stejně jako ty ráda dám :-)

   Vymazat
 2. Taky se letos chci pokusit poprve sama neco vyrobit :) Ja mam nejradsi taktez vanilkove rohlicky a linecke a pak taky vceli ulky :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Včelí úlky znám, ale na mě jsou extra sladké :-)

   Vymazat
 3. Adventný veniec vyzerá krásne! Piecť začínam už tento víkend a ako prvé budem robiť medovníčky. :-)
  The city of fashion

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥