pondělí 22. prosince 2014

Rtěnka Ultra Colour Indulgence

Při vánočním workshopu, který pro blogerky pořádal Avon, nám bylo představeno několik novinek. Jednou z nich byla rtěnka Ultra Colour Indulgence, která bude dostupná ve dvaceti odstínech a já měla možnost otestovat dva - Pink Blossom a Red Tulip.

Na této rtěnce miluji její hydrataci o kterou se postará gelové složení. Navíc rtům dodává zářivý lesk. Červený odstín je krásně sytý, ten růžový je naopak jemnější a líbit se bude i těm, kteří si na výrazné barvy nepotrpí. 

Co už mi na rtěnce tolik nelichotí je její aplikace, respektive vzhled na rtech. Nanáší se krásně, ale nevím, jestli to je složením, ale vypadá to, jako by se vám rtěnka rozlévala všude kolem rtů. Hlavně u té červené to je znát. Proto si myslím, že bude potřeba rty konturovat, aby to vypadalo, že je rtěnka na svém místě. U výrazných odstínů si člověk bude muset dát hodně záležet, aby to nevypadalo, že máte barvu rozpitou. 

Světlejší odstíny budou tedy fajn, protože budou působit jako lehce zabarvený balzám na rty. Těm tmavším se já osobně vyhnu, protože když chci červenou rtěnku, tak potřebuji aby bylo nanášení přesné. To, že rtěnka v testování dopadla takto neslavně mě docela mrzí, protože na první pohled se zdála jako něco co opravdu potřebuji.

Jaká je vaše oblíbená rtěnka? Dáváte přednost světlejším odstínům, nebo si troufnete i na tmavší?8 komentářů:

 1. Oba odstíny jsou moc krásné :) Na běžné nošení používám spíše světlejší odstíny, i když teď v zimním období spíše jen balzámy, a večer na nějakou akci klidně i tmavší barvu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už jsem se odvážila nosit ty výrazné odstíny i přes den a musím říct, že se v nich cítím lépe než ve světlejších :-)

   Vymazat
 2. Musím říct, že odstíny vypadají hodně pěkně :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 3. Oba odstíny jsou moc pěkné, já jsem si teda zatím na žádnou tmavou netroufla, ale do téhle bych aji šla :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru, ono zkusit poprvé nějakou výraznější barvu chce docela odvahu, hlavně jít s tím pak mezi lidi :-)

   Vymazat
 4. Červené odstíny nenosím, ale ta růžová je hezká :)
  Beauty of pink

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo "beauty of PINK" to mluví za vše :-)

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥