úterý 17. února 2015

Philips VisaPure

Když si něco přejete, musíte si dát pozor na to, co to je. Některá přání se totiž můžou splnit. Pokud si však přejete něco dobrého a pozitivního, tak se není čeho bát a pak už jen stačí opravdu doufat, že přání bude vyslyšeno. A to se stalo právě mně. Na konci prosince jsem publikovala článek, kde jsem vám psala o čistících kartáčcích na pleť. Přála jsem si jeden z nich vlastnit a dnes vám můžu napsat své dojmy a zkušenosti, protože nedávno mi zazvonil u dveří kurýr, který měl v ruce taštičku a uvnitř tento poklad.

Philips VisaPure je ten, který mi zdobí koupelnu a pozvedl mé každodenní noční čištění na novou úroveň. Při pravidelném používání by měla být pleť krásnější a čištění by mělo být až desetkrát efektivnější, než ruční čištění. Navíc by měl kartáček zlepšit absorbování pleťového krému

VisaPure jsem rozbalovala s dětským nadšením a těšila jsem se na to, jak si spolu užijeme 60 vteřin relaxace - ano, na čištění má stačit pouhá minuta. Jenže to jsem ještě netušila, že si budu muset chvíli počkat. Kartáček se musel nejdříve nabít, a to trvalo pár hodin. Když jsem ho usadila do nabíjecí stanice, začal si potichoučku spokojeně příst jako kočka a já jsem věděla, že ho můžu na oněch šest hodin, co potřebuje k nabíjení, nechat osamotě, protože mu nic nechybí.

Když přestala blikat nabíjecí kontrolka, pustila jsem se do testování. Nejdříve je potřeba navlhčit si pleť i kartáček a pak nanesete čistící gel nebo pěnu. Můžete si zvolit ze dvou rychlostí - pro jemné a pro hloubkové čištění. Já používám jemné čištění a zatím jsem zkoušela jen základní kartáček, ale hodlám ho vystřídat za jemný, který je opravdu heboučký a myslím, že bude pro mou pleť lepší. Tím ale nechci říct, že by ten  základní pleť nějak dráždil. To vůbec ne.

A jak probíhá samotné čištění? Kartáček si proceduru rozdělí do tří částí po dvaceti vteřinách, po kterých se vždy na vteřinku zastaví a vy tak víte, že se máte přesunout na další část obličeje. VisaPure je vodotěsný, takže si ho můžete vzít do sprchy. K tomu jsem se zatím neodhodlala, ale když mi na něj při čištění kartáčku kápne voda, jsem v klidu, že se mu nic nestane. Součástí balení je i cestovní pouzdro, takže ho můžu s sebou brát kamkoli budu potřebovat a věřte, že ho s sebou budete brát moc rádi, protože já už si bez něj mé čištění pleti nedokážu představit.VisaPure splnil mé očekávání do posledního bodu. Pleť mám mnohem hladší, mám pocit, že i ty krémy a veškeré pečující prostředky se lépe vstřebávají a pokožka je tak více vyživená. Možná je to jen díky tomu pocitu jemnosti. Zmenšily se mi póry a už nemám ani ty suché a šupinkovaté místa, které jsem měla po nanesení téměř každého makeupu.

Tento čistící kartáček se stal nedílnou součástí mé každodenní péče o pleť a už bych ho nedala z ruky. Po náročném dni je příjemné, když se o vaši pleť postará někdo za vás a ještě vám dopřeje jemnou mikromasáž a vy jdete tak spát odpočatí a s pletí, která je spokojená.

Kdo z vás vlastní jakýkoli čistící kartáček? Jak jste spokojeni a kdo teprve o jeho pořízení uvažuje?

22 komentářů:

 1. O pořízení rozhodně uvažuji, jen teď momentálně mám jiné finanční výdaje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, chápu. Myslím, že kdyby byly levnější, pořídila by si je větší skupina žen.

   Vymazat
 2. Já mám doma od ledna Clarisonic a miluju ho! Philips vypadá opravdu moc hezky, a ten kartáček s růžovými štětinkami musí být mega jemný :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucy já ten kartáček s růžovými štětinkami přirovnávám k takovým těm dětským kartáčkům na vlásky :-)

   Vymazat
 3. Mně přijde zbytečně drahý, jsou levnější a minimálně stejně dobré.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To asi ano. Je pravda, že tyhle kartáčky jsou celkově dost finančně náročné.

   Vymazat
 4. Nad kartáčkem uvažuji, jen ta cena je dost vysoká. Ale časem si určitě nějaký pořídím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je pravda, že kdyby stály tyhle kartáčky méně, má je více lidí.

   Vymazat
 5. Zadny jeste nemam ale urcite bych si nejaky chtela poridit :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak až si nějaký pořídíš, napiš jak jsi spokojená :-)

   Vymazat
 6. ráda bych do budoucna něco podobného vyzkoušela :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když se zadaří a vyzkoušíš, poděl se se zkušenostmi.

   Vymazat
 7. Jak jsem psala, když ses tehdy rozhodovala, já ho mám a je skvělýýýý! ;)

  Sororessa
  A.

  OdpovědětVymazat
 8. jak se to stane, ze ti jen tak kuryr zazvoni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stane se to tak, že ti někdo něco posílá nebo si necháváš něco poslat sám - takže nic není jen tak ;-)

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥