úterý 10. února 2015

Valentýnská soutěž

GRATULUJI VÍTĚZCE!Valentýn, svátek zamilovaných - někým uznáván a jinými odsuzován. Ať to máte tak nebo tak, rozhodla jsem se, že pro vás všechny uspořádám malou soutěž. Je to moje poděkování za to, že máte rádi můj blog a za vaši zpětnou vazbu, kterou projevujete ať už tady, na facebooku a nebo v emailech, které mi přistávají v mé schránce.

No a protože k tomuto svátku patří neodmyslitelně červená barva, tak výhrou budou právě červené produkty. Krásná rtěnka od Yves Rocher a třpytivý, pískový lak od Avonu.

Soutěž je pro všechny příznivce blogu, ať už jste tajným návštěvníkem a pozorovatelem nebo aktivním čtenářem, může se zapojit každý z vás. Pokud mě však budete sledovat ať už tady přes google friend connect, nebo na facebooku a nebo třeba na instagramu (@jby_bypetra), tak mi tím uděláte radost.


A jak se tedy zapojit do slosování o tento balíček? Napište mi do komentáře, jak to máte s Valentýnem vy, připište svůj email a pak už si držte palce.

Soutěž trvá do 14.2.2015 a vítěz bude vylosován a vyhlášen opět v tomto článku.
Hodně štěstí!


74 komentářů:

 1. Já mám na Valentýna neutrální názor;) Asi zajdeme s přítelem na večeři jako vždy, ale nic přehnaného, výročí je pro mě mnohem víc:) Mimochodem barva rtěnky je úchvatná a pískové laky miluju:)
  kackasukova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, tento svátek nějak neuznávám. Myslím si, že když si dva chtějí vyznat lásku, tak mohou i v jiný den než právě 14.2. No, tak toto si říkám vždycky už několik let. Ale jaké je skutečnost? Vždycky, když nastane tento den příjde na mě taková ta melancholická nálada. Jsem bez přítele, takže člověku je trochu smutno....
  Proto na Valentýna plánuji svolat své kamarádky, které jsou taky bez přítele a dáme si vínko a uděláme si holčičí večer :) Hezký zbytek dne
  k.brestovska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. S mým přítelem Valentýna moc neslavíme, možná si zajdeme tento rok do restaurace na luxusní večeři a pak třeba do kina, ale my Valentýna slavit nepotřebujeme. Svátek je pro nás každý den, který jsme spolu, šťastní a zdraví na světě :) .
  jana-milickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Na Valentýna si dáme čokoládu a na prvního máje se jdem projít a dáme si malé dárečky. Ale jinak žádný stresy s kyticema růží a tak podobně :) Káťa

  OdpovědětVymazat
 5. Ještě ani nevím jak budu Valentýna slavit, přítel je v práci, takže uvidím :)
  aneta.tarabasova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj, Valentýna slavíme s přítelem každý rok, bereme to jako příležitost jít do kina, na večeři apod. Letos už máme restauraci i speciální meníčko rezervované, takže se už moc těším.:) Sleduji tě přes FB. Govana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. S přítelem Valentýna slavíme tak napůl, jelikož má na něj narozeniny, tak to vždy slavíme dohromady. Dáme si nějaké maličkosti, ale že by jsme ho slavili nějak extra se říct nedá. I když já si myslím, že každý tento svátek považuje za komerční, tak někteří ho slaví jako by to byl nějaký významný den. Pokud chce udělat někomu někdo radost , tak přece nemusí čekat na Valentýna ale může někoho obdarovat klidně i každý den :) Přece jen darovaná růže potěší více když je někomu dána klidně i ve všední dny ne jen na Valentýna :)
  Nniki13@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. ahoj, Valentýna s přítelem slavíme tradičně. Zajdeme si na véču a dáme si nějakou malou drobnost :) letos mám pro něj BRdisk s jeho oblíbeným filmem :) snad mu udělá radost .)
  mail: leonabreckova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Valentýn je sice pěkný svátek,ale neslavím ho. Neslavila jsem ho ani když jsem byla zadaná a nebudu ho slavit ani teď :) Nějak nevidím důvod. Podle mě pěkné dny, večery apod. se svým milovaným by se měly dělat i jiné dny než jen na Valentýn,bohužel si všímám, že poslední roky už právě lidé,tohle moc běžně nedělají a tím mi na to taky trošku zkazili pohled :)
  kajush.01@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Valentýna moc neprožívám,důkazem lásky pro mě nejsou plyšová srdíčka atp.,ale činy milované osoby
  pluskalka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Valentýna nijak extra neslavíme, občas si zajdeme na večeři, ale myslím, že na to není potřeba žádný svátek :-)
  michaela.cahlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. ahoj:) my valentýna neslavíme, máme raději první máj, kdy se dáváme pusu pod třešní:) a navíc se dárky zahrnujeme celý rok, takže netřeba to slavit. navíc ty růžové příšernosti, které prodávají v obchodech bych fakt dostat nechtěla:) ver.langerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Ja Valentyna slavim s pritelem, uvarime si neco dobreho k veceri a budeme popijet vinko.
  misa.pavlikova15@gmail.com
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj Petro, my Valentýna neslavíme. Podle mne je to jen další z příležitostí, jak vytáhnout z lidí peníze. Obdarovat se čokoládou, kytkou nebo si zajít na večeři přece můžeme každý den :)
  lenka_jas@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Barborqaaa1@azet.sk
  sledujem lajkujem :)
  valentína mám rada ale tento rok nebude žiadny lebo môj miláčik je v práci :/

  OdpovědětVymazat
 17. Rtěnka je super..! My máme s přítelem osmého výroční, tak slavíme spíše to..:) A pak první květen pusou pod třešní..:) Paja.Barosova(zavináč)seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. my si s přítelem dáme nějaký malý dáreček a tím to končí, na začátku února máme výročí, tak spíše slavíme to
  MikulkovaVendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Každý rok chodím do kina. Buď sama, nebo s přítelem. Letos jdu na Padesát odstínů šedi a těším se na to. :D Jinak si myslím, že je to vesměs komerční svátek. :)

  lucy.T11@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Tenhle svátek mi nějak nepřirostl k srdci v dobách zadaných i nezadaných, takže proběhne jako každý jiný den....
  miuka12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Krásná odměna :)
  S přítelem si uděláme na večeři něco výborného a budeme spolu :)
  VeruKru@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Já letos Valentýna "oslavím" s kamarády na plese, protože momentálně přítele nemám :)
  H.Mlcakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. S kamarátkami ideme do kina na 50 odtieňov sivej a neskôr zájdeme do baru :) Aj cez to že priateľa mám,nemusíme nutne oslavovať tento sviatok,láska sa ma prejavovať celý rok,nie len cez sviatok Sv.Valentýna :)

  OdpovědětVymazat
 24. Můj přítel nejspíš ani neví, kdy se slaví :-D Ale vím, že je vytíženej prací, tak mu to odpouštím a sama jsem mu to nenápadně naznačila :-D Nejspíš zajdeme na večeři (jsem ráda, že Valentýn nevychází na všední den) nebo tak, ale jinak si nějaké dárky nedáváme :-) Jinak ten odstín rtěnky, to je láska na první pohled :-)
  zakov77@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Můj přítel už léta příliš neřeší mé narozeniny ani svátek, to si všechno vybírám sama, ale na Valentýna mě paradoxně vždy nějak překvapí, takže mám tenhle svátek ráda :) A líbí se mi i všudypřítomná výzdoba, byť to kupa lidí považuje za americký přežitek.

  OdpovědětVymazat
 26. ja priateľa síce nemám ale Valentín sa mi celkovo páči ako sviatok :) je jasné, že láska sa má prejavovať počas celého roka.. ale to isté môžme povedať aj o iných sviatkoch, ktoré sú vlastne len marketingovým ťahom :) tento rok to budem sláviť asi s kamarátmi pri pive alebo niekde pri filme v kine :)
  nikolaorechovska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. Ahoj :) Valentýn moc neuznávám,ale když ho někdo chce slavit proč ne, tu růžovou a lásku všude jeden den sneseme všichni :) doufám, že si Valentýna užiješ s někým, kdo si tě zaslouží :)
  bara.dubnova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. Valentýna nijak extra neslavím. Když jsem měla přítele, tak mi dal kytku a nějakou drobnost a zašli jsme si třeba na večeři, ale žádné šílenství kolem valentýnské výzdoby nebo receptů se nás netýkalo. Na druhou stranu nepatřím ani k odpůrcům tohoto svátku a nenadávám, že je to pitomej americkej svátek jako mnozí jiní ☺ Zkrátka mám neutrální postoj. Mail mám na seznamu: USedmikrasky.

  OdpovědětVymazat
 29. Svátek Svatého Valentýna moc neslavíme, ale chodíme s manželem na dobrou večeři. Mnohem raději máme 1. Máj. Jít na pěknou procházku a políbit se pod rozkvetlou třešní. V tento den se mě před šesti lety manžel zeptal, jestli spolu budeme chodit :-)

  OdpovědětVymazat
 30. Pěkný večer! :) První Valentýn, který trávím s někým, ale není se moc čemu divit, vzhledem k mému nízkému věku. :) Budu spát u přítele, přesně v sobotu máme veeelký turnaj deskových her pomalu s celým Brnem... Tak to bude zábava. Nějaká ta pusa, ale na velké dárky se nehraje. :) Jen se asi budeme míň pošťuchovat, když už je ten svátek všech zamilovaných. :D
  h.nitule@gmail.com
  (a Instagram jako @princessnits)

  OdpovědětVymazat
 31. S přítelem jsem spolu 8 let už skoro a Valentýna neřešíme. Podle nás je to jen komerční svátek, protože dárky z lásky bychom si měli dávat po celý rok a ne proto, že nám to někdo nakazuje :)

  imiiskd@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 32. Ahojky :) Já jsem se svým přítelem půlroku, Valentýna jsme spolu tudíž ještě neslavili.. A já tento svátek nikdy neřešila, proč by taky :D
  Jenže teď nevím, jestli to slavit budeme či ne.. já bych se přiklonila spíš jen k tomu, že si dáme možná malý dáreček nebo tak, ale něco velkého bych neřešila.. takové věci se přece nedělají jen na Valentýna ale měly by se dělat podle mě kdykoliv jindy, jen pro potěšení a důkaz lásky.
  email: staverca@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Ja priateľa nemám, takže ho príliš oslavovať nebudem, no určite ho strávim s kamarátkami na párty alebo pri nejakom skvelom romantickom filme... :-). Ale Valentín je podľa mňa skvelý sviatok a myslím, že nie je len o dokazovaní lásky svojej polovičke ale aj rodičom a celkovo ľuďom, ktorých mám rada, takže určite si u mňa každý blízky človek nájde nejakú maličkosť.

  anetcernakova@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 34. Sleduji Tě už déle. :)
  Je to hezký svátek zamilovaných :), ale s přítelem to nepřeháníme a nijak moc extra neslavíme. :) Dáme si vzájemně nějakou maličkost, koukneme na film a hlavně jsme spolu. :) Však co, mělo by se to dokazovat celý rok ;)
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. GFC i FB Anna Vágnerová
  Tento svátek moc mám ráda, i když jej většinou slavím "jen" s nejlepší kamarádkou ....ale i tak mi příjde ta myšlenka hezká - a proč nevyužít možnost koupit někomu dárek a potěšit ho :-)
  anna.vagnerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 36. Ahoj, s Valentýnem je to těžké, nikdy jsem tento svátek moc neuzávala, někdy mě opravdu rozčiloval, ale upřímně, koho nepotěší srdíčkové psaníčko, růžička nebo třeba plyšáček? Proto i já někdy rezignuji a nechám se unést valentýnskou atmosférou.. :) b.e.g@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Na Valentýna máme s přítelem příležitost udělat si prostě radost dobrým jídlem, takže se bez výčitek draze najíme :D prostě si rádi uděláme hezký večer s dobrým jídlem :), ale je fakt, že mě štvou ty srdíčka a přehnaná propagace všude v obchoďácích... někdy jsou to takové kýče, co lidé kupují.
  Valetnýna jsem však slavila, i když jsem byla sama, aspoň s kamarádkami, i s mamčou jsme si kupovaly nějaké ty drobnosti :) je to hezké, jen kdyby toho nebylo všude tolik...
  Pro jistotu tě sleduji přes gfc, at mi nic neunikne a můj email je xlolkax@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Na Valentýna máme s přítelem příležitost udělat si prostě radost dobrým jídlem, takže se bez výčitek draze najíme :D prostě si rádi uděláme hezký večer s dobrým jídlem :), ale je fakt, že mě štvou ty srdíčka a přehnaná propagace všude v obchoďácích... někdy jsou to takové kýče, co lidé kupují.
  Valetnýna jsem však slavila, i když jsem byla sama, aspoň s kamarádkami, i s mamčou jsme si kupovaly nějaké ty drobnosti :) je to hezké, jen kdyby toho nebylo všude tolik...
  Pro jistotu tě sleduji přes gfc, at mi nic neunikne a můj email je xlolkax@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Valentýn jsem vždy neměla s kým prožít, jenže tento rok ho konečně s přítelem oslavíme. Dáme si dárečky, zajdeme někam na procházku a koukneme na filmík.. :-) Sleduji tě na fb.
  Email: hanca.pos@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Já slavím Valentýna poprvé. Minulý rok jsme to s přítelem moc neřešili, teď jsme si navzájem koupily dárečky a 14. si je dáme a uděláme si hezký den. :)
  luciekatrnakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Valentýna neslavím. Dokonale mě odrazuje reklamní masáž obchodních řetězců..
  Lillly@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Valentín mi je tak nejak ukradnutý :))). S manželom si naň spomenieme (nie je možné sa tomu vďaka medializácii vyhnúť), ale to je asi tak všetko. Muž mi kupuje (alebo ja sama sebe)a darčeky po celý rok, tak nie som odkázaná na jeden deň v roku :)))).
  lenka.brestenska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 43. Ahoj, my s přítelem slavíme Valentýna, ale s mírou. Dáme si nějakou drobnost, aby bylo vidět, že na sebe vzájemně myslíme a večer trávíme společně, ať už třeba na večeři, v kině nebo třeba na plese, jak tomu bude letos :)
  p.e.t@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. Valentýna vůbec neslavíme, je to podle mne zbytečný svátek. Je to spíš velká komerční bublina. Ale pokud to někdo slaví a udělá si díky tomu hezký den, tak proč ne :-) hanka.nesty(zavináč)seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 45. Tak když jsem nezadaná, tak tenhle svátek nesnáším:-) Ale obecně ho nijak neprožívám, maximálně příteli koupím čokoládu nebo nějakou drobnost.
  scruffy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Valentýna slavím až skoro na stará kolena. Není mi už 20let a ani 25.
  S přítelem si napíše seznam přáníček a pak si ho společně plníme.
  Nic si nekupujeme jen si dokazujeme, že nejhezčí věci jsou zadarmo a právě láska
  je jedna z věcí, kterou máme každý a můžeme jí rozdávat a přijímat. I v tento den a nebrat ho jen jako komerční. rto@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 47. jůů, moc pěkná soutěž :)
  Já Valentýna úplně nezatracuju, vlastně ho svým způsobem i slavíme, ale neníto tak, že bychom si dobrou véču, květinu nebo čokoládu dopřáli jen v tento den :) Já vlastně slavím všechno, co jde, prostě mám ráda dělat z obyčejných dnů dny zvláštní nebo slavnostní :)
  sleduji pod svým jménem, na FB jako SOmething Sometimes
  Krásného Valentýna všem :*
  adriana.martinovicova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 48. krásna súťaž :) a Valentín je pre mňa skôr bežným dňom ako sviatkom - keďže dnes je taká uponáhľaná doba je ťažké sa prispôsobiť jednému dňu v kalendári. Radšej si s priateľom urobíme deň lásky vtedy keď to nám vyhovuje a je to častejšie ako jeden deň v roku :) pretože o tom by to malo byť, nie len preto prejavme lásku lebo nám to kalendár káže ale preto lebo ľúbime a to nie je len raz ročne :) takže dúfam, že aj ostatní si vedia prejavovať lásku počas celého roka a ak ich teší oslavovanie lásky práve v tento deň, tak nech sa páči :)
  Prajem pekný dník ;-) Simona Parisian - simona.parisian@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 49. Já letošní Valentýn strávím v kině (padesát odstínů šedi) :) truksaanna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 50. Valentýn slavíme jak kdy .. občas si něco malého dáme. Letos neslavíme přítel je na soustředění ale řekli jsme si že si to vynahradíme . Osobně mám radši 1.Máj Je to takové hezčí, české :D :)
  Kler.B@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Valentýn neslvím jelikož nemám s kým.Na Valentýna si dám aspoň nejakou čokoládu,aby sem se necitíla tak sama.
  stepanka252@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Valentýn moc nemusím, protože si myslím, že by se muž měl o žen starat a rozmazlovat ji po celý rok a ne jen v jeden den... Jenomže jsem toho teď měla hodně do školy, takže jsme s přítelem na sebe neměli moc času, tak doufám, že si na Valentýna aspoň vyrazíme na večeři. :)
  Email - lucie.kohoutova16@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Valentýn nijak nehrotím, většinou si uděláme jen takový společný večer, udělám něco dobrého, dostanu kytičku a prostě jsme spolu. Ale tyhle společné večery, kdy jsem obdarovaná kytkou nebo nějakou drobností, případně si někam vyrazíme míváme průběžně během celého roku. Osobně mi je bližší 1.máj:-)
  miss.velvet@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Ja som prvykrat oslavovala Valentina minuly rok, ale bol trosku smutny, lebo som na druhy den odchadzala do zahranicia. Tento rok oslavovat bdueme, ale oneskorene, pretoze musim zrovna tento vikend domov :D Inak mam Valentin rada, ale asi mi nie je sudene ho poriadne oslavit :D
  vierka.sedlakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 55. sledujem cez GFC ako Peťuška
  na Valentína nejako nemusím... ale strávim ho v posteli s priateľom... keďže som chorá... :D

  reichlova.petra@zoznam.sk

  OdpovědětVymazat
 56. My Valentýna nijak neprožíváme.. ;) Ale je hezký, jak jsou všude kolem srdíčka ;)

  Sororessa
  A.

  OdpovědětVymazat
 57. kvůli tomu úžasnýmu láčku se musím zúčastnit :))
  my Valentýna nějak extra neslavíme, většinou jdeme na večeři a relaxujeme :)

  OdpovědětVymazat
 58. No, Valentýn neřeším, všudypřítomná srdíčka nemusím, ale proč si neudělat radost něčím pěkným (např. novým bb od Omorovicze) sleduji na gfc jako Péťa K.; mail: littlesmitka@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 59. Valentyna neslavim
  ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Ahoj Petruš, tak my s přítelem Valentýn slavíme a oba si to užíváme plnými doušky. Vím že je spousta žen a mužů, co tento svátek neuzná ale mi mezi ně nepatříme :) Na Valentýn jdeme na večeři a pak kino či si pustíme doma nějaký pěkný romantický film, a věnujeme se jeden druhému. Pokud i Ty patříš mezi příznivce, tak Ti přeji krásného Valentýna. :)
  Email: lucie.steparova88@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 61. Valentýn slavím už 20 let, ale pokud je s kým. :) Když ne, dávám dárky aspoň dětem, dřív jsme si posílali valentýnky, ale to už asi nefrčí (mezi kamarádkama, prostě každému, koho mám ráda).
  radka.kaiserova@gmail.com

  blog Měj se ráda

  OdpovědětVymazat
 62. Valentýna neslavím, nijak mě tento svátek "netankuje", ale uznávám, že nějakou roli tam hraje to, že ho nemám s kým slavit :D

  kaca.vyslouzilova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 63. bože ta rtěnka má úžasnou barvu! My půjdeme klasicky zase na večeři. lu.hulkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 64. Krásná rtěnka! :-)
  Valentýna neslavíme, ale letos jsme si řekli, že zajdeme aspoň na večeři (ikdyž jdeme už 13.,aby nebylo tak plno :-) )... Takže už se těším na sushi <3

  @ 05051988@seznam.cz
  GFC Tereza Hlínová
  Instagram Elwenderion

  OdpovědětVymazat
 65. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 66. My s přítelem Valentýna neslavíme, přijde nám to zbytečné, ale o to víc si potom užíváme naše výročí, které vychází na květen, to je mnohem lepší a hezčí než nějaký uměle vytvořený svátek uprostřed zimy. Ale ty valentýnské dekorace a čokoládičky můžu, to zase jo, pak mi dělají radost ještě dlouho potom.
  nikkyna03@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 67. Já osobně Valentýna neuznávám, i když doma jsem to brali jako den, kdy jsme večeřeli společně, byť to byl pracovní týden. Přítele mám daleko od České republiky, tak jsem si vzala směnu v práci (abych se vyhla všem těm srdíčkům apod) a večer si asi uvařím něco dobrého a pustím si pěkný film ;)
  barakara@email.cz

  OdpovědětVymazat
 68. sleduji přes fb :)
  Taktéž Valentýna nějak zvlášt neuznávám,a už jsem psala odpoved na tuhle otázku na několika blozích,že pokud se mají dva rádi,mohou si dělat hezké dny a radost i jindy,nejen práve v tento den.Navíc mi všechno přijde až moc přeslazené a že se to dost hrotí.:) Nevím no,neodsuzuji však lidi,kteří svátek zamilovaných slaví.:) To je věc názoru.
  janulka.9@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Nikdy jsem neměla příležitost ten svátek nějak řešit, takže ani nevím, jaký bych k němu měla vztah. Vím určitě, že nemám ráda řezané kytky a svíčky, ale třeba ídlo a film mi připadají jako dobrý program. (Ani tentokrát to řešit nemusím, v sobotu mám rande leda tak s účetním seminářem). philosoraptorka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 70. Letos na Valentýna budu s mamkou, Pánem prstenů a tunou jídla a nelituju toho! ♥
  P.S. - Ten lak je naprosto boží!


  dianahauptova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 71. uděláme si dobré jídlo, dáme si zamilované dárečky a pustíme si romatický film, který je následován společnou vanou :)

  jesterecka(@)email.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥