pondělí 10. září 2012

August Favourites 2012

V srpnu jsem se omezila jen na pár oblíbených věcí, které mi však dělaly společnost téměř každý den. Svou snídani se snažím udělat pestrou, chutnou a abych neměla brzy hlad. Uplynulý měsíc jsem nejčastěji snídala bílý jogurt se sušenkami BeBe Dobré ráno mini a s hroznovým vínem. Samozřejmě jsem nezapomněla ani na sklenici vody, kterou se snažím vypít při každém jídle. V červenci jsem se rozhodla, že se naučím používat pravidelně masku na obličej, protože tohle opravdu zanedbávám. Koupila jsem si jílovou masku s výtažky z lopuchu od firmy Oriflame, která mě mile překvapila. Maska je pro normální až mastnou pleť a na obličeji příjemně lehce hřeje. Po deseti minutách ji stačí opláchnout. Snažím se ji aplikovat minimálně jednou týdně a musím ještě zmínit, že má krémovou konzistenci, která se dobře nanáší.
Když už si dám na obličej masku tak si většinou ráda sednu a relaxuji. Abych ale čas úplně nepromrhala, tak si třeba nalakuji nehty. V srpnu jsem nejvíce nosila lak na nehty taktéž od Oriflame v odstínu Bright Pink. Lak kryje už při první vrstvě, docela rychle schne a ani po třech dnech kdy si nehty přelakovávám, se neloupal.


Poslední výrobek, bez kterého jsem si uplynulý měsíc nedokázala představit bylo regenerační tělové mléko od Garnier. Tento krém je na velmi suchou pokožku a musím říct, že jsem si ho zamilovala. Ačkoli se snažím tělo mazat každý den, tak nohy se mi rychle vysušují. Toto mléko mi nohy hydratuje a suché šupinky nevidím ani po třech dnech. Navíc krásně voní, rychle se vstřebá a tak si nezamastím oblečení.

Používáte některý z výrobků, nebo jste si taky zamilovali zmíněné sušenky?
A bez čeho jste si srpen nedokázali představit vy?
Mějte prima den
Petra

2 komentáře:

  1. Teda ta jílová maska mě hodně zaujala!

    OdpovědětVymazat
  2. Je dobrá, vždycky vytáhne nepořádek, takže druhý den jsem skoro jak puberťák ale za další dva dny mám klid. Nepálí mě ani nemám červené fleky, což se mi občas u jiných masek stávalo a krásně voní :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥