pondělí 1. října 2012

How I Wear Scarf

Protože je podzim v plném proudu a šála nebo šátek jsou pro mě nepostradatelným doplňkem, tak jsem se rozhodla, že vám ukážu pár způsobů, jak je nosím já. Kromě toho, že s nimi oživíte celý outfit, tak mají ještě jednu výhodu, zahřejí vás. Já osobně mám doma čtyři šály a čtyři šátky, ale rozhodně svou sbírku plánuji do budoucna rozšířit. Tyto fotky vznikly při nedělní procházce, kdy jsem si užívala krásného a teplého počasí a doufám, že ačkoli nás straší ochlazením, tak přeci jen pár slunečných dní ještě bude.


A v souvislosti s tímto článkem by mě zajímalo, kolik kousků šál máte doma a jaké barvy. Pochlubte se.

6 komentářů:

 1. Já jsem nikdy na šály moc nebyla. Měla jsem jich pár doma, takoví ty nechtěné dárky, ale pak jsem si je zamilovala, když na trh přišly kruhové. Ty nosím často a ráda, ale spíše v tomhle období, tedy na podzim. Nejsem moc zastáncem šál v horku :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že sis k nim našla cestu a přesně jak píšeš, v horku jsou spíš na obtíž :-)

   Vymazat
 2. šála se k tričku barevně vůbec nehodí, zkus to příště jinak ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V šále jsem nechodila, měla jsem ji sebou jen na focení kvůli kontrastu, aby to bylo vidět...modrou s fialovou nenosím :-) Ale děkuji za postřeh :-)

   Vymazat
 3. Já bych neřekla, že se nehodí.. Sama nosím kombinaci královsky modré a fialové a vypadá to super :-) Nehledě na to, že jsem se vůbec nepozastavila nad barevnou kombinací, ale spíš mě zaujal sympatický obličej :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za sympatický obličej :-) Já mám raději když mám jen modrou nebo fialovou, protože mám ty barvy ráda zvlášť, přijde mi že víc vyniknou :-)

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥