pondělí 22. října 2012

Můj seznam písní pro běh

via / via

Dnešní článek bude tak trochu věnovaný opět sportu. Nebudu vás zahlcovat dalšími způsoby cvičení a ani správnou tepovou frekvencí. Dnes to bude trochu příjemnější. Protože ani na podzim se nevzdávám běhání, tak jsem se rozhodla, že pro všechny nadšence a milovníky běhu zveřejním pár písniček, které mi zní do uší při mém tréninku. Přepínám si je podle tempa a nálady. Právě hudba dělá běh příjemným a člověk si krásně pročistí hlavu. Tak snad jsem někoho trochu inspirovala pro jeho další běh.

Běháte taky, nebo vás běh neoslovil? Jakou hudbu máte při tomto sportu nejraději?10 komentářů:

 1. Tento článek mi připomněl, že bych si měla dát do pořádku ipod - trošku ho promazat a přidat nějaké nové kousky...:) pořád přemýšlím nad nikem+ ipod senzorem, ale musí k tomu být i boty (od 2500,-), takže investice přes 3000,-...:( asi s tím nemáš zkušenosti, viď? :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem běhala kdysi dávno, ale pak jsem měla problém s kolenem a musela jsem toho nechat. Takže v současné době se věnuji spíše tanci a fitku (ale to moc nepřeháním) ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Já chodívám běhat tak jednou až dvakrát týdně. Člověk si tím krásně pročistí hlavu :). Ale bez dobré muziky by to prostě nešlo. Mně se dobře běhá s Hall of fame od The Script, protože text je o tom že můžu dokázat cokoliv a to mi vždy dodá víc energie. Také se mi dobře běhá s Good time od Owl City & Carly Rae Jepsen :).

  http://thenbook.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za další tipy na hudbu :-)

   Vymazat
 4. ja sa na beh ešte necítim ale musím sa niekedy prekonať
  zatiaľ sa chodím korčuľovať a so sluchátkami na ušiach je to úžasné odreagovanie
  a čo sa týka hudby tiež by som odporúčala tu Carly Rae Jepsen :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolečkové brusle mám taky ráda :-)

   Vymazat
 5. Já mám nejradši Rudimental- waiting all night,Right here a rozhodně Not giving in.Fakt doporučuju! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥