středa 27. března 2013

Pivovar

Jestliže budete přemýšlet nad tím, kam se vydat na výlet, pak mám pro ty co bydlí v Praze a okolí tip na pivovar v Kostelci nad Černými lesy. Ačkoli jsem během prohlídky pivovaru promrzla až na kost, bylo zajímavé dozvědět se jak vlastně takový proces výroby piva funguje. A řeknu vám, že to není nic jednoduchého. Po prohlídce se můžete pohodlně usadit v místním hostinci a dát si něco na zahřátí a na zub. Já neodolala cappuccinu a domácímu lívanci se zakysanou smetanou. A jelikož jsem zastávala roli řidiče, tak zatím co si posádka pochutnávala na nejrůznějších pivních pochoutkách, já zůstala u staré dobré malinovky. Máte také nějaký tip na výlet?



10 komentářů:

 1. Páni to muselo být zajímavé :) Jídlo vypadá skvěle! Hned bych si dala pulitr vychlazeného dobrého piva hmmm O:) Už aby fakt bylo teplo. Těším se jak si sednu někde na zahrádku a dám si pěkně do nosu. S pejskem vám to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 2. Opět krásné fotky :) a v pivovaru už jsem na exkurzi byla :) Je to opravdu skvělý zážitek, člověk se dozví spousty věcí :))

  OdpovědětVymazat
 3. To je palačinka?! :O Oh, dala bych si jí ! Krásné fotečky :))

  nikol-kach.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Muselo to být moc zajímavé. Akorát škioda, že jste měli takovou zimu. A jídlo vypadá výborně.

  OdpovědětVymazat
 5. posledná fotka je veľmi pekná :))

  OdpovědětVymazat
 6. Z Prahy sice nejsem, ale navštívení nějakého pivovaru také uvažuju musí to být velice zajímavá exkurze :))

  My Little World By Lori De Vaga

  OdpovědětVymazat
 7. Hezké fotky!:)Já se byla podívat ještě ze školou v pivovaru v Plzni:) Ty lívance vypadají lahodně a na té poslední fotce ti to moc sluší!:)

  OdpovědětVymazat
 8. Vypadá to super :-) A poslední fotka je nádherná !:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Krásné fotky :)
  http://kissofbeautylovers.blogspot.cz/2013/03/my-heart.html

  OdpovědětVymazat
 10. Cože? Pivovar v našem městě? :D Ale tak proč ne, je to tam docela dobrý. Ale zhoršili se :/ A tip na výlet? Kutná Hora. Celá Kutná Hora. Nejlepší město ve středočeskym kraji

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥