pátek 29. března 2013

{tip}: Soutěž s Mary Kay

O kosmetice Mary Kay jsem toho slyšela už hodně a musím říct, že mě jejich dekorativní kosmetika opravdu zaujala. Pokud tuhle kosmetiku znáte a máte v okolí někoho, kdo s touhle značkou spolupracuje, pak se určitě podívejte na soutěž (klik), která je připravena pro všechny ženy, slečny a dámy, které mají rády výzvy a rády by zkusily změnit svůj vzhled. Zapojit se můžete do 10.5.2013 a myslím, že si u soutěžení užijete spousty legrace a třeba si odnesete i nějaké tipy a nějaký ten kosmetický výrobek. Ceny jsou více než lákavé. Kdo by si nechtěl například vybrat letenky dle vlastního výběru v hodnotě 10.000Kč? A věřte, že je toho připraveno mnohem více.
Navíc je celá akce tak trochu charitativní, protože budou určeny tři vítězky a jejich jménem bude předána částka v celkové hodnotě 70.000Kč charitativním organizacím.


Tak co? Zapojíte se? Myslím, že protože hodně z vás má rádo líčení, tak by vás tato soutěž mohla zajímat. Update: Tato soutěž je celosvětová, takže ať jste z České republiky, Slovenska nebo třeba z Jamajky, můžete se zapojit.

6 komentářů:

 1. to znie ako naozaj dobrá súťaž a tie ceny sú viac ako lákavé, nevieš je aj na Slovensku?

  Inak ak ťa trápia vyrážky dnes príspevok o najlepšom make-upe,ktorý lieči ale aj prekrýva, tu:
  http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/03/recenzia-sebium-al-korektor-bioderma.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bianco, jestli je to i pro Slovensko zjišťuji.

   Vymazat
 2. Fájn typ na súťaž:) tiež by ma zaujímalo či prebieha aj na Slovensku..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Informaci o účasti žen ze Slovenska zjišťuji.

   Vymazat
 3. Tak to je moc zajímavé! Musím to omrknout. :)

  Facebook

  OdpovědětVymazat
 4. zaujímavá súťaž :P

  Bola by som rada, keby si navštívila môj blog. Môžeš sa stať i mojou followerkou, čo by som sa veľmi potešila :-) - http://luciapodmanicka.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥