čtvrtek 18. července 2013

My workout Routine 5

Dlouho jsem nepřidala žádný článek o cvičení a tak to dnes napravím. Ti, kteří mě sledují na facebooku ví, že občas přihodím tip na nějaké to video, podle kterého si můžete své tělo pěkně protáhnout a tak jsem si řekla, že udělám takový souhrn i sem na blog. Není tajemstvím, že jsem si v poslední době zamilovala Cassey a její blogilates. Mnohem víc mi v poslední době vyhovovalo to, že si můžu cvičení poskládat podle své nálady a chuti.  Pak jsem ale narazila na 4 týdenní cvičební plán právě od Cassey a řekla jsem si, že ho zkusím, protože mám ráda, když vidím jaký je můj cíl a také jaké jsou mé úspěchy. A k tomu mi dopomáhá tahle tabulka.


Cvičení je označováno jako pro začátečníky, ale to nebrání nikomu, aby se do něj pustil, protože s Cassey si tělo parádně protáhnete a ucítíte i ty svaly o kterých nevíte.
V tabulce si můžete zaznamenávat co jste splnili a to je právě to, co se mi na tom líbí. Vidím svůj pokrok a co už mám za sebou.

A tady už mám pro vás videa na jednotlivé dny. Pokud je zrovna den, kdy máte naordinován odpočinek, tak je pro vás nachystán alespoň tip na nějaký zdravý recept.

1. TÝDEN

1. den  /  2. den  /  3. den  / 4. den  /  5. den  /  6. den  /  7. den

2. TÝDEN

8. den  /  9. den  /  10. den  /  11. den  /  12.den  /  13. den  /  14. den

3. TÝDEN

15. den  /  16. den  /  17. den  /  18. den  /  19. den  /  20. den  /  21. den

4. TÝDEN

22. den  /  23. den  /  24. den  /  25. den  /  26. den  /  27. den  /  28. den


Pokud se vám Cassey a její cvičení zalíbí, tak mám pro vás dobrou zprávu, protože tahle holka nelení a připravuje podobné měsíční cvičební plány často a také své videa dělí tématicky. Opravdu si vybere snad každý. Jen je občas potřeba zaregistrovat se a také si někdo bude muset možná zvyknout na její temperament, který může někomu ze začátku vadit. Ale za ten dobrý pocit po cvičení to stojí.

Znáte Cassey? Znáte tento cvičební plán? Půjdete do toho se mnou?

10 komentářů:

 1. Cassey znám, jednu dobu jsem ji nemohla ani vidět, ale teď jsem se k ní postupně začala zase vracet, protože její cvičení mi přišlo skutečně efektivní. Vždy mě na druhý den daná partie, kterou jsem den předtím procvičovala, příjemně bolela, takže jsem cítila, že to byl účinné.
  Na tento plán jsem zatím nenarazila, ale děkuji za tip, některá z videí určitě vyzkouším. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím říct, že její cvičení je opravdu skvělé. Tak ať se ti cvičení daří.

   Vymazat
 2. Nějak podle videí nikdy necvičím, protože jsem líná se doma zvednout, to radši zajdu zaběhat nebo do fitka, ale toto se mi líbí takže třeba vyzkouším. Děkuji za typ :) Obdivuji tě, že se dokážeš dokopat ke cvičení doma ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem zase líná jet někam do fitka :) Běhat chodím taky, i když v posledních dnech jsem to pěkně zanedbávala :)

   Vymazat
 3. tá tabuľka je skvelý nápad! do toho sa pustím:D

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za inspiraci, doma se na to musím podívat :)

  OdpovědětVymazat
 5. Blogilates je super! :) cvičím na ramena a záda asi dva měsíce(když opomenu drooobnee pauzy :D) a už to začíná být celkem vidět:)

  www.lorietta.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to ráda slyším, že výsledky se dostavují.

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥