pátek 8. listopadu 2013

Friday

Dnešní článek bude takový oddychový a zavede vás trochu blíž do mého života. Protože jsem měla celý týden nastavené pracovní nasazení opravdu na vysoké obrátky, řekla jsem si při pátku, že je nejvyšší čas dát si trochu pohov. Nasedla jsem tedy do auta a vyjela služebně obhlídnout pár obchodů, abych změnila pracovní prostředí a jak se říká "vypadla z kanceláře". Během vykonávání mé práce mi oči zabloudily jistým směrem a bylo jasné, že se chci na pár minut ocitnout v jiném, pro mě v tomhle období kouzelném světě. Obchody začínají s vánoční výzdobou, nabízejí vánoční zboží a ačkoli zbývá do prvního adventu ještě pár dní, neodolala jsem a procházela se mezi regály, fotila a představovala jsem si tu vánoční pohodu. Zaujaly mě nejrůznější vánoční ozdoby na stromeček a taky jsem si stihla vybrat nějaké maličkost, které bych mohla třeba najít pod stromečkem /milý Ježíšku, doufám, že čteš a víš jak moc mám ráda motiv cupcake :-) /. A tak se teď můžete podívat, co mě zaujalo a třeba se taky trochu zasnít.

Jak jste strávili svůj pátek vy?
10 komentářů:

 1. Jak já bych pracovně chtěla vypadnout pryč :D...třeba teď:)...pracovně na kávu, pracovně do obch. centra :D. Bohužel...můj zadek se zvedne minimálně z téhle židle:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj Denis, i můj zadek se často zvedne ze židle jenom když jdu ke kopírce :-) A pracovně si zajít na kávu to by se líbilo i mně :-)

   Vymazat
 2. Už i v magazínech jsem četla, že je nejlepší jít z kanceláře pryč, když už toho má člověk dost.Každá změna je k něčemu dobrá. :) A Cupcakes motivy jsou roztomilé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jo, změnit byť jen na chvíli pracovní prostředí udělá hodně. I kdyby měl jít člověk jen uvařit čaj, už je to prima změna.

   Vymazat
 3. asi máš dobrou práci, která Ti to občas umožní:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Občas ano, ale většinou se od práce v kanceláři neodlepím pěkně dlouho :-)

   Vymazat
 4. mi si doma moc nepotrpime na ozdobovani stromčeka pred dvoma rokmi sme asi kupili nove ozdoby a asi budu zdobiť stromčej aj najbližších 10 rokov:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já kdybych mohla, tak pořizuji nové ozdoby každý rok, ale protože zatím trávím Vánoce u rodičů, tak dáváme na klasiku a tradici několikaletých ozdob tak jako vy :-)

   Vymazat
 5. Milá Péťo, moc jsi mě svým článkem potěšila. To je prostě přesně pro milovnici cupcakes a Vánoc, jako jsem já ;-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že v téhle závislosti nejsem sama :-)

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥