pondělí 11. listopadu 2013

Můj týden v obraze #45

Na malou ochutnávku toho, co jsem dělala minulý týden jste se mohli podívat už tady. Celý týden jsem se v práci nezastavila a jediné co jsem doma stíhala bylo zacvičit si a nachystat jídlo na další den. Konec týdne byl o to náročnější, že jsem měla naplánované různé akce s přáteli a noční příchody domů si vyžádali dlouhé sobotní dospávání. Nicméně jsem zjistila, že miluji takhle napráskané dny a o to víc si užívám relaxace ve volných chvílích.


Zatím si užívám také to, že při cestě do práce je světlo a já tak nechodím jak ponocná. Na obědy jsem si vaříla většinou nějaké rychlovky jako rizoto, pečené kuře nebo saláty. Už dlouhé týdny jsem si přála dostat kalendář na příští rok, abych si mohla zapsat důležité termíny a mé prosby byly vyslyšeny. A abych se dokázala soustředit na práci, bylo potřeba doplnit nějaké vitamíny a taky si dát něco sladkého. A když už jsem toho měla opravdu nad hlavu, tak jsem vyrazila z kanceláře na příjemnější místo a nebo jsem si čistila se Stacie na čerstvém vzduchu hlavu.


Každé ráno při odchodu do práce jsem se cítila provinile při pohledu do psích očí, že nechávám tohle stvoření na pár hodin samotné. Protože jsem v obchodech obdivovala již vánoční výzdobu, tak jsem si udělala i sváteční manikúru a zašla jsem si  na pár dobrých koktejlů, protože ty beru jako nevšední pití a většinou mi připomínají něco svátečního. O víkendu jsem pak lenošila u mého oblíbeného filmu Návrh se Sandou Bullock a vyrazila jsem ven, abych si užila krásného slunečného počasí.

Taky máte někdy pocit že nezastavit se a být v jednom kole může být fajn?


19 komentářů:

 1. Taky mám ráda vánoční Ikeu :))

  http://evelinkablog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherný pejsek :) a Ikea...o té ani nemluvím..hlavně v době vánoční :D

  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já můžu Ikeu po celý rok, ale o vánočním čase je to jako droga :-)

   Vymazat
 3. Krásné fotky Petruš, na poslední ti to moc sluší :)) P.S. vyhrála jsi u mě v giveaway, mrkni na email :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Baruš za milý komentář a za oznámení, že jsem vyhrála :-) Hurá! :-)

   Vymazat
 4. Hezké fotky Peťulko :) Na té poslední ti to moc sluší!

  OdpovědětVymazat
 5. Na Návrh jsem koukala také:). Moc se mi líbil:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já můžu takové odlehčené filmy vidět pořád dokola :-)

   Vymazat
 6. jeee ten napoj je dobry:)) nechty su vepmi pekne:)

  OdpovědětVymazat
 7. To kuřátko vypadá lákavě :) Já u těch Tvých pokrmů vždycky slintám :D. Jo, a myslím, že už jsem Ti psala, že bys měla svoje fotky přidávat častěji, jsi krásná ženská, co by měla jít vidět :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I já jsem teď z toho kuřete dostala hlad, je nebezpečné dívat se večer na fotky jídla :-D A děkuji za takový kompliment Adri.

   Vymazat
 8. Teda tolik fotek. :) Podzim je prostě krásnej. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥