pátek 19. září 2014

{How Old Are You?} Tisková konference Dove

Minulý týden jsem strávila pár hodin na tiskové konferenci Dove. Už před akcí jsem byla ráda za pozvání, protože tuhle značku mám ráda a navíc jsem věděla, že tam potkám milé tváře, které jsem měla možnost poznat u jedné dřívější akce.

Musím však říct, že tiskovka předčila mé očekávání. Byla nám představena kampaň "How Old Are You?" a Simona Babčáková, která nás celou akcí provázela, byla zábavná a výsledky, ke kterým projekt dospěl uměla krásně převést do běžného života. 
A proč vůbec vznikla tato kampaň? Značka Dove chtěla odhalit to, jak ženy vnímají svůj věk a byla by ráda, kdybychom se měly rády takové jaké jsme a abychom se cítily, my ženy, krásné v každém věku.

Věděli jste třeba, že dvě z pěti žen se snaží vyhnout oslavě svých narozenin? A co říkáte na to, že 44% z nás si myslí, že s věkem odchází naše krása a že pouhých 7% žen v České republice je se svým věkem vyrovnaná a je na něj dokonce pyšná?

Dove chce dodávat ženám sebevědomí a pomáhat jim objevovat svoji vlastní krásu. I já na vás apeluji - usmívejte se na sebe, říkejte si, že jste krásná, buďte sami sebou a mějte se rády. Každá z nás je krásná!
A protože Dove chce ženám dopomoci k tomu, aby se cítily krásné, ukázala nám tato značka své novinky v péči o vlasy. Tak nějak jsme se mezi účastníky konference shodli na tom, že vedle péče o zuby jsou základ také upravené vlasy. O novinkách vám napíši v dalším článku, aby toho na vás dnes nebylo hodně. 

No a aby toho nebylo hodně i na nás účastníky tiskovky, zařídilo nám zastoupení značky výborné občerstvení, masáž hlavy, která uvolňuje stres a také se o nás postaraly kadeřnice, které naše vlasy po masáži zkrotily pomoci výrobků Dove a my tak mohly vyrazit opět do ulic mezi lidi.

Tak a teď se mi přiznejte, jak svůj věk vnímáte vy a zda se cítíte krásné.


Za poskytnutí fotografií děkuji Lence Foltýnové a zastoupení firmy Dove.

22 komentářů:

 1. Mně je sice 20, ale připadám si tak na 16, takže s věkem až takové problémy nemám :D Od Dove jsem nikdy na vlasy nic nepoužívala, jen párkrát jsem si kdysi půjčila masku na barvené vlasy, co měla mamka. Ale začíná mě tahle značka pořád víc lákat, takže určitě zkusím i něco na vlasy :) Nemůže to být špatné, když jejich sprcháče a antiperspiranty miluji :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám ráda, že tato značka podporuje obyčejné ženy a nemá reklamy plné hubených a vyretušovaných modelek :-)

   Vymazat
 2. Pěkný článek. Reklamy Dove mám moc ráda a líbí se mi jejich myšlenka =)

  OdpovědětVymazat
 3. Peti, moc pěkný článek :). Mě je 21 a cítím se skvěle, někdy spíš mladší. S těmi procenty a čísly je to teda mazec
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I mě ta čísla šokovala, snad se polepšíme :-)

   Vymazat
 4. Musím uznat, že Dove má velmi dobré projekty. Určitě se díky jejich reklamám, kde mají ženy normálních postav několika ženám zvedlo sebevědomí a přestali se bát se ukazovat :-)
  Mně je dvacet jedna a stále se cítím na sedmnáct. Na otázku: Kolik ti je let? Odpovídám až po dlouhém zamyšlení, protože mi opravdu trvá, než si uvědomím svůj reálný věk :-D (A vypadám u toho jako idiot :-D)
  A jestli se cítím krásná? A víš že jo? Až když jsem začala mít problémy s pletí, uvědomila jsem si, co je vlastně důležité a co ne a cítím se dobře :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím věkem to mám podobně, někdy mi trvá spočítat kolik mi vlastně je :-)

   Vymazat
 5. jééé to musela být fajn akce :))
  celkově mé sebevědomí není zrovna nejvyšší, ale co se týče věku, tak mi spousta lidí hádá míň, tak mě to vždycky potěší :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak aspoň že tě umí okolí potěšit ;-)

   Vymazat
 6. Moc hezký článek :). Já si zatím s věkem hlavu nelámu, ale s tím jak ten čas letí, si myslím, že to brzy přijde :D. Pravdou však je, že díky kosmetice dokážeme vypadat úžasně v kterékoliv části našich životů :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když já bych ráda vypadala hezky i bez té kosmetiky :-D Ale tak hold si musíme někdy pomoci :-)

   Vymazat
 7. No to je fakt nádhera!! Já se vždycky jen dívám, jak je to v věži krásné, ale je pravda, že já byla jen v té restauraci :) Nahoře ne, tak to někdy musím napravit :)

  Sororessa
  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to já si zase plánuji naopak tu restauraci :-)

   Vymazat
  2. Já to mám jasné asi na výročí svatby :)) V té restauraci mě totiž manžel požádal o ruku ;)

   Vymazat
  3. Tak to musela být nádhera!

   Vymazat
 8. Musela to být skvělá akce, úplně záříš spokojeností :o). Jsem zvědavá na článek o péči na vlasy, zatím jsem nic takového od Dove nevyzkoušela.. Jinak co se týká věku tak si myslím, že to zatím zvládám s přehledem... Tak snad mi to vydrží i do dalších let :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Denis :-) Já mám Dove zafixovaný jako značku co má sprchové gely a mýdla, takže jsem taky na péči o vlasy zvědavá.

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥