úterý 23. září 2014

Podzimní kousky, které jsem si zamilovala

Poslední dobou kolem sebe vídám tolik nádherných dekorací do domácnosti, že jsem si některé vybrané kousky nemohla nechat jenom pro sebe a musím vám je ukázat. Tak trochu to má opět spojitost s podzimem, který vládne svou atmosférou všude kolem nás. Ten letošní je pro mě na jednu stranu ve znamení metalických barev a na tu druhou vyhledávám tóny šedé a béžové

První sekce byla vytvořena z lesklých pokladů, které bych doma uvítala. Svícny geometrických tvarů z Nordic Day byla láska na první pohled. V zimě by mi zdobily obývák a v létě by se leskly na terase na stole. V interiéru i exteriéru by se daly využít vlastně všechny výrobky. Krásný měděný koš z H&M Home může sloužit na cokoli, u mě by pravděpodobně shromažďoval časopisy. V tom samém obchodě si hodlám z blízka prohlédnout také skleněnou krabičku, kterou bych měla na šperky, a pak také musím omrknout tác pod svíčky. No a protože se podzimní večery neobejdou bez světla svíček, vybrala jsem dvě lucerny. Ta první, menší, je z F&F Home a druhou jsem objevila v milovaném obchodě IKEA.

Nikdy bych neřekla, že se mi bude tento typ lesklých dekorací líbit, ale tyto kousky si mě získaly a obávám se, že do konce října budu mít většinu z nich doma.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

A abych zůstala i u mé staré klasiky, mám pro vás druhou koláž, a to v přírodních, jemných, šedých a béžových tónech. Lucerna ve tvaru domečku z H&M Home mě nadchla, tak nějak ty domečky poslední dobou "vládnou světu" a já jsem jimi byla také zasažena. Někde v protějším koutě, by ji mohla doplnit lucerna z F&F Home, která osloví nejen romantiky. Miska z H&M Home mi přijde naprosto úžasná. Než jsem stačila článek publikovat, tak ji stáhli z internetu, ale doufám, že v obchodě ji ještě najdu.  Pravděpodobně bych ji využila k servírování teplého máslového popkornu. A abych tu podzimní atmosféru doladila k dokonalosti, během pojídání lahůdky z mramorové misky bych se zabalila do hřejivého plédu a uvelebila se na jeden z dekoračních polštářků, kterých není nikdy dost. Tyhle krasavce jsem našla na Fleru.


1 | 2 | 3- H&M | 4 | 5

Vybrali byste si některý z kousků? A kam nejčastěji chodíte nakupovat dekorace do bytu a bez jaké barvy si nedokážete představit svůj podzim?

14 komentářů:

 1. Krásné věci! Ty lucerničky atd. úžasný :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucerničky miluji, těch není nikdy dost :-)

   Vymazat
 2. Dekorace jsou to moc pěkný, já mám zatím jenom svůj pokoj doma a pak na bytě přes rok na VŠ a teda spíš si to nevybavuju, jen občas si udělám něčím radost. Ale až si budu vybavovat vlastní bydlení, tak asi budu k neudržení :D
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. Myslím, že i účet za ně bude moc pěkný :-))

   Vymazat
 4. Mě by teda nenapadlo vyhledávat lesklé kousky, ale musím uznat, že tyhle vypadají krásně :)!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych do sebe taky nikdy neřekla, že po lesklých kouscích budu pokukovat, ale tyhle mě dostaly.

   Vymazat
 5. Ta krabicka z HM vypada skvele, taky jsem na ni uz koukala.. Kdyz ja bych porad takhle neco nakupovala, ale uz to neni kam moc davat :))
  A.

  OdpovědětVymazat
 6. až budu příště v Praze, do H&M Home se určitě zajdu podívat, protože třeba ten měděný koš je úžasný a něco takového sháním :) za doplňky do bytu bych mohla utrácet majlant - jen za poslední měsíc to byl obraz, polštářky, svíčky, květináčky a další kravinky :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I já bych mohla za doplňky utrácet do vybílení účtu :-)

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥