čtvrtek 11. prosince 2014

Braun event aneb předvánoční setkání

Nedávno mi v poště blikal nový e-mail, který obsahoval pozvánku na předvánoční setkání, které pořádala značka Braun. Až do poslední chvíle jsem nevěděla, zda budu moci přijít, ale naštěstí mi to pracovní povinnosti nakonec dovolily a já tak mohla strávit pár příjemných chvil ve společnosti skvělých blogerek.

Byly nám představeny novinky, jako třeba čistící strojky na pleť. Takové ty jemné kartáčky, které vás budou hýčkat a vy je budete milovat. A já vím, že ho domů nutně potřebuji, aby si moje pleť libovala a odpočinula si díky příjemné mikromasáži, kterou tento zázrak umí.

Pro odvážné byla připravena také věštba z karet a nám, méně statečným, byly k dispozici šikovné manikérky a hair stylista. No a kdo si potřeboval odpočinout, mohl tak udělat v jednom z úžasných křesílek, dát si něco dobrého a obdivovat nádherný interiér a vánoční výzdobu.

Nakonec jsme se nezapomněly s holkami vyfotit ve smileboxu, abychom měly nějakou památku na chvíli, která nás zbavila vážnosti a dala nám zapomenout na to, že nás tam někde venku čekají další povinnosti.

Zastoupení firmy Braun děkuji za uspořádání tak skvělé akce, kde jsem načerpala energii, posílila svaly smíchem a ještě si vytvořila krásné vzpomínky.

No a protože je období vánoční večírků, besídek a jiných akcí, napište mi, jestli se někam chystáte, nebo jste už byli a jak to probíhalo.


 

12 komentářů:

 1. Smilebox by mě bavil :). Já jsem letos ještě na žádné vánoční akci nebyla
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přemýšlím, že si takový smilebox vytvořím doma na silvestrovskou party :-)

   Vymazat
 2. muselo to být super :))) a teď jsem dostala hroznou chuť na makronky :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybych to věděla, jednu bych ti vzala a poslala poštou :-)

   Vymazat
 3. Já bych taky nějak šla, ale ležím doma s zánětem, tak nic zase :( ale těším se na vánoční večírek v práci, poprvý v mým životě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Péťo, tak se brzy uzdrav ;-) A večírek si krásně užij!

   Vymazat
 4. Krásná akce Peti, tiše závidím. Já bohužel musela svou účast odříct, v práci toho máme v tomto období až nad hlavu, takže jsem měla bohužel smůlu. Ale zase aspoň nemám nic vyvěštěné a nevím co mě čeká. Ono je to tak občas i lepší :D

  Makeup Revolution - Konečně u nás! + 2x Giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci to mě taky mrzí. Já na poslední chvíli taky netušila jestli to stihnu. A ke kartářce jsem nešla, jsem srab :-))

   Vymazat
 5. To musela být nádhera :-). Ty makronky vypadají lahodně!

  OdpovědětVymazat
 6. To musela být paráda, jídlo vypadá lákavě, produkty zajímavě =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten čistící strojek mě zaujal hodně ;-)

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥