pátek 12. prosince 2014

{soutěž} Dove Hair Care Oxygen Moisture

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Gratuluji vítězovi!Chcete mít vlasy hydratované a zároveň je nezatěžovat, aby neztratily objem a naopak na něm ještě trochu získaly? Řada Dove Oxygen Moisture bude vlasy hýčkat a ony ji budou milovat. A vy si o ni můžete zasoutěžit.

Vyzkoušejte šampón, kondicionér a vzdušnou masku na vlasy, kterou můžete nazývat "soufflé", je totiž opravdu nadýchaná. Technologie Oxyfusion zajistí, že vaše vlasy budou nejen hydratované ale také získají zpátky svůj objem a budou na dotek hebké. Jako bonus vidím také krásné obaly produktů a svěží vůni.

Pro zapojení do soutěže stačí jediné. Napište mi do komentáře jak si nejčastěji upravujete vlasy, myslím teď účes, a připojte svůj e-mail.

Soutěžit můžete do 19.12.2014 a vítěz bude vylosován.
Soutěž platí tentokrát pouze pro území ČR.
Hodně štěstí!43 komentářů:

 1. Ač mám nejraději vlasy rozpuštěné (protože mám pocit, že mi tak sluší nejvíc), tak nejčastěji nosím klasický culík a to hlavně kvůli praktičnosti :)
  lucie.martinakova@email.cz

  Makeup Revolution + 2x Giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Nejčastěji nosím vlasy rozpuštěné......ale nechci to tak! :/ Ráda bych si každý den vytvořila nějaký lehký, ale efektivní účes...rozpuštěné vlasy na mě totiž vypadají hrozně obyčejně a neupraveně...také mám kulmu, kterou jsem ještě ani nepoužila (což mě fakt mrzí, ale prostě nemám vůbec čas...). Líbí se mi hodně vyžehlené vlasy..to ale taky nestíhám mít pořád..také nosím drdol (s takovou tou vycpávkou) nebo vysoký culík :)
  klara.zakova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Doma nosím buď culík nebo drdol a do školy nejčastěji rozpuštěné vlasy.
  ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Vlásky si nechci zbytečně tepelně ničit,takže si po umytí udělám většinou copánek ať mám vlnité vlásky a takhle je nosím vlnité až do dalšího mytí,první dny rozpuštěné a jak vypadají mastnější tak různé drdoly,culíky apod.Pokud mám ,ale možnost vlasy si nakrepuji mini krepovačkou. Vlásky jsou pak rovné,lehce nakrepované,pořádně husté a ani 7 den nejde vidět, že by tak dlouho nebyly myté,což je opravdu super :)
  kajush.1@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 5. já jedu klasiku...rozpuštěné vlasy, někdy trochu zvlněné, rybí cop a samozřejmě pony tail...a když chci zkusit něco jiného, třeba slavnostnějšího, mrknu na youtube na BEBEXO...ta slečna má super úžasné vlasy a umí s nimi krásné účesy
  skopalovabarbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. na tu jsem tuhle koukala, docela mě zaujala! nejčastěji nosím vlasy rozpuštěné, culík si dávám, když něco dělám, aby mi nepadaly do obličeje, mám je přece jen už hodně dlouhé... nejradši mám víkendy, kdy se ani moc nečešu, takové to vstala a šla :D
  littlegem (zavináč) seznam (.) cz

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj :) já mám pouze tři varianty, které střídám pode toho, jak vlasy spolupracují :D rozpuštěné, culík, čelenka :D mencovakristyna@email.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Ja mam zatím sampon a jsme s nim moc spokojena a mit cele trio by bylo fajn :) nejčastěji rozpuštěné a kdyz uz se začínají mastit tak do vysokého culíku(to pak nejde poznat ze jsou mastné :D)
  Nelafian@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Většinou je kvůli nedostatku času nechávám rozpuštěné nebo si dělám culík :) když je ale čas, tak je žehlím, ale ne moc často, nechci si je zbytečně ničit :)
  aneta.tarabasova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Tak z ohledem na mé kratší vlasy je nosím většinou rozpuštěné a nastylované do messy looku či je úplně vyžehlím a zafixuji do rovna :) petabr2@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Vlasy nejčastěji nosím rozpuštěné, druhý den od umytí je však už musím dát do culíku nebo drdolu :-)
  anna.vagnerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. nejčastěji nosím rozpuštěn. občas klasický culík, někdy při nějaké oslavě atd. se nechám inspirovat na internetu nějakým jednoduchým učesem. včera jsem na oslavě měla rybí cop na boku, líbil se=)

  krybea@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 14. Ahoj Petro, pěkná giveaeway, Dove používám a mám moc ráda.
  Já nosím vlasy nejraději rozpuštěné, nebo v drdůlku :)
  Lenka
  lenka_jas@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Ven rozpuštěné doma v culíku,po umytí jen lehce projedu fénem dřív sem hodně žehlila ted už radši ne hodně to ničí :-)
  miccaella@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. nejčastěji nosím culík nebo drdol kvůli praktičnosti, ale nejvíc se sama sobě líbím s rozpuštěnými vlasy :)
  no.vakova.ppetra@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. doma nosím vlasy v culíku, ale pokud jdu ven, tak je mám nejčastěji rozpuštěné. Ve škole to mám tak půl na půl- na seminářích rozpuštěné, na praktické části většinou nějakými způsobem svázané
  MikulkovaVendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. nejčastěji nosím vlasy rozpuštěné, které si načešu přesně do oblíbeného stylu a přelakuji lakem :)
  dbám hodně na objem, takže by mi tato řada určitě udělala radost :)
  thecityofdreams@email.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Nejčastěji nosím vlasy rozpuštěné, líbí se mi to asi nejvíc, doma pak v culiku, to je zase pohodlnější :-)
  Michaela.cahlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. Ahoj, já nejraději doma a při práci nosím vlasy v takovém "bobíku", prostě nedbalém drdolu. Do školy a na různé akce nosím naopak vlasy nejraději rozpuštěné, třeba jen s copánkem z ofiny :)
  p.e.t@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. No já nosím vsude vlasy v culíku, najde se i den kdy si je nechám rozpuštěné. :))
  Misa.Pavlikova15@gmail.com

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 22. Do práce nejčastěji nosím vlasy v culíku, protože nemám ráda, když se mi všude pletou, stejně jako tenhle účes preferuji na sport, je to praktické a vytvoření je otázkou kratičké chvilky, občas vyměním culík za drdol:-) Když mám vlasy vyžehlené nebo zvlněné, tak je mám rozpuštěné, ale to preferuji, když někam vyrážím.

  miss.velvet@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Já nosím vlasy buď rozpuštěné, nebo v culíku, maximálně si ještě udělám drdol do sprchy. Moje vlasy jsou totiž děsně nepoddajné, takže s nima ani nic moc dělat nejde.
  annp1418@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 24. Já nosím vlasy neustále rozpuštěné. Jen doma si dělám culík :)

  ByMoniBlog(zavináč)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. Vlasy nosím pouze rozpuštěné, v culíku apod se necítím, takže vlasy rozčesu, vyžehlím ofinu a hotovo :D
  charmedka92@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. Vlasy poslední dobou upravuju do drdolu :)
  helena.gajova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. Bohužel kvůli práci nosím vlasy nejčastěji v culíku, drdolu nebo sepnuté sponou, mimo práci je nosím většinou rozpuštěné :)
  kiss.iii@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Keďže mám kučeravé od prírody tak s nimi nemožem skoro nič robiť :D Takže ich nosím väčšinou rozpustené, ale v poslednej dobe mi to dosť vadí, tak nosím cop (culík:D) :)
  miselka710@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 29. Často nosím vlasy sepnuté na stranu do takového nedbalého jakoby-copu a nebo jen tak, rozpuštěné. A když je zima nebo prší, tak je všechny cpu pod čepici nebo kapuci, nehledě na to, jak to vypadá (zima je zima).
  philosoraptorka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. Moc pěkná soutěž :). Já jsem si teď hodně oblíbila takový ten donut, co udělá krásný drdol
  VeruKru@seznam.cz

  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 31. Moc pěkné! :) Nejčastěji nosím vlasy volně rozpuštěné, případně někdy v culíku a pokud chci něco svátečnějšího, vytvořím drdol. :)
  hezkakytka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Takový kdoví jak zauzlovaný rychlo drdol :-)
  miuka12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Buď nějaký typ culíku, třeba vysoký a nebo jsem si většinou žehlila vlasy a měla je rozpuštěné, ale teď si je snažím nežehlit-neničit :D, takže přes noc copánky a rozpuštěné, vlnité, což se mi momentálně líbí. :)*
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Nejčastěji nosím drdol, nebo culík. A pokud se mi zasteskne po rozpuštěných vlasech, tak jedině po těch upravených žehličkou. :)
  verca.sticova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. vlasy nosím výhradně rozpuštěné, protože mi žádné culíky ani vyčesané drdoly nesluší, ale ráda si je vyžehlím nebo sem tam trochu navlním :) toť vše!

  beresovakarolina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Nejčastějí nosím vlasy rozpuštěné,někdy je trochu poupravím (natupíruji a zalakuji),pokud chci vlasy sepnuté,volím vyšší culík,jinak moc na účese nejsem se přiznám :)
  janulka.9@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Nejčastěji mám culík nebo drdol.

  vav.ran@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Mám vlasy délkou pod ramena, max. do půlky zad, bez ofiny, jen sestupně sestříhaná patka. Doma je nosím sepnuté. Nejen že je to při běžných domácích činnostech praktické, ale s dítětem i méně bolestivé. :-) Když jdu ven, tak si prakticky vždy rozpustím vlasy a sepínám jen horní část do drobného culíku. Sice to není žádný odvaz, ale přijde mi, že mi to tak sluší nejvíce.
  hanka.nesty@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Pěkná soutěž Péťo :)

  Já nosím nejčastěji buď vlasy rozpuštěné, vyžehlené nebo nakulmované to spíš do práce nebo když jdu kamkoli ven. Na trénink nosím drdol nebo klasický culík.
  pandicka.vendy@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Ja je nosim klasicky, rozpustene. Zadny jiny typ mi totiz neslusi. :-)
  e,mail, kostkova.pavla@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Ahoj, účesy mi moc nesedí, takže nejradši nosím vlasy rozpuštěné, buď vyžehlené, nebo si trochu pomůžu kulmou :)) tjanusova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. jsem věrná nositelka drdolu na temeni hlavy, je to neskutečně praktický přes den a esteticky zajímavý, vzhledem k tomu, jak dlouhý vlasy mám.

  stringsofmybreath@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 43. Já nejraději nosím vlasy rozpuštěné většinou s čelenkou ať mi nezavazí v obličeji, nebo zapletený cop na stranu. 11m@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥