pátek 19. prosince 2014

{inspirace} Vánoční stromek

Klasický, rustikální, jednoduchý a nebo originální? Jaký bude ten váš? My už máme jasno. Stromeček je vybraný, ozdoby jsou nakoupeny a teď už se jen vyčkává na příchod Štědrého dne, aby to mohlo celé vypuknout.

Letošní Vánoce jsou první, které netrávím doma u rodičů, ale naopak se všichni sejdeme u nás v novém. Rozhodla jsem se, že si uchovám svou tradici a budu zdobit stromeček 24. prosince ráno. Jako kulisa poslouží pohádky, já budu bojovat s tím pravým rozložením všech ozdob na jehličnaté větve a zbytek rodiny si bude užívat pohodu a připravovat další drobnosti pro Štědrý večer.

A protože považuji vánoční stromek za jeden z hlavních symbolů Vánoc, rozhodla jsem se, že zabrouzdám na internetu a připravím pro vás malou inspiraci. Jako vždy jsem čerpala z Pinterestu a vybrala jsem něco tradičního, nevšedního a také hodně barevného. Pokud ještě nejste rozhodnutí a nevíte jak bude ten váš letošní vypadat, třeba vám nějaký ten nápad cvrnkne do nosu právě při prohlížení dnešního článku. 

A pokud už víte, stejně jako já, jaký váš stromeček bude, nezapomeňte se pochlubit a třeba mě i inspirovat do dalších let.


7 komentářů:

 1. Ty jsou krásné! :) Moc se mi líbí takové ty minimalistické laděné do bílé než ty hodně ozdobené a barevné, ale taky nejsou špatné :)

  OdpovědětVymazat
 2. To jsou krásné stromečky :) My budeme mít červeno zlatý
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná inspirace! :) My většinou máme stromeček do červena :)
  http://chickflickcherry.blogspot.cz/2014/12/vanocni-opi-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 4. Moja mamina chce každý rok nejaký jednofarebný. Ja ju však stále predbehnem a stromček ozdobím všetkými ozdobami, ktoré máme. Takže ozaj neviem do akej farby je ladený :D. Inak, ešte stále prebieha na mojom blogu bohatá Vianočná Giveaway :) Bežte sa zapojiť.
  Stronger2gether Giveaway

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherná inšpirácia, my budeme mať tento rok stromček rovnako ako aj minulý celý v bielom. :-)
  The city of fashion

  OdpovědětVymazat
 6. To jsou nádherné stromky! Opravdu je někdy vidět, že méně znamená více, ale pokud to někdo umí, tak tam může pověsit cokoli, a bude to vypadat nádherně! :))

  OdpovědětVymazat
 7. Stromečky jsou krásné, já plánuji se slaměnými ozdobami a červenými, zlatými a zelenými mašlemi.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥