pondělí 8. prosince 2014

Můj týden v obraze № 49

Zhasněte světla, rozsviťte svíčky. V posledních dnech se obklopuji právě svitem světýlek a plápolajícími knoty. A aby to mělo ještě nějaký ten benefit, tak volím svíčky vonné. Tahle hruška s karamelem se stala mou oblíbenou a myslím, že předběhla i klasiku jako je skořice s jablkem. Yves Rocher se tentokrát předvedl v tom nejlepším světle.

Úžasné domečky byly dárkem od Verči. Jsem ráda, že věnovala čas jejich výrobě a pak mi je předala, protože já bych je určitě tak krásně nevyladila. Teď zdobí naši knihovnu a každý den nám navozují příjemnou atmosféru. Tohle bude s jistotou naše celoroční dekorace. 

Ani v tuhle zimní dobu nám doma nesmí chybět květiny. Na jídelním stole si lebedí růže. No a kuchyň nám nově zdobí lucerna, kterou jsem si zamilovala. V létě dostane čestné místo na terase, ale zatím ji budu vystavovat v teple domova.

Tohle zařizování domu je náročné, takže je potřeba doplnit energii. Dobrým sýrem, zeleninou a sušenou šunkou není co zkazit. Navíc je to rychle připravené, takže se oceňuje i úspora času. Čas mi teď totiž hodně zabírají každodenní vlogy, které pro vás v prosinci natáčím. Protože to ale dělám ráda, tak si klidně naservíruji nějaké to rychlé občerstvení. Vynahradím si to o víkendu třeba pořádnou snídaní.


Jaký byl váš týden? Máte už veškerou vánoční dekoraci hotovou nebo ještě ladíte poslední detaily?15 komentářů:

 1. To je škoda, že jste nic nepořídili. Obdivuju tvého přítele, že s tebou ty obchody obíhá, toho mého na to moc neužije. A ty psí misky z Kiku jsou super, taky jsem se na ně dívala, jen teda nemám psa ani kočku:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On má malokdy náladu, ale když už je, tak toho musím patřičně využít :-)

   Vymazat
 2. Domečky vypadají nádherně :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty domečky jsou krásné, určitě skvěle dokreslují vánoční atmosféru :)

  OdpovědětVymazat
 4. Úžasné fotky a skvelé video. Sviečku od YR mám taktiež, vonia prekrásne a taktiež je mojou najobľúbenejšou. :-)
  The city of fashion

  OdpovědětVymazat
 5. Na tu svíčku mám zálusk :) Ty domečky jsou ale krásný
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svíčka doporučuji! Já půjdu asi ještě pro jednu :-)

   Vymazat
 6. Jako vždy krásn fotky :o). A ty domečky! Jsou sladký :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥