sobota 3. ledna 2015

Rok 2015 bude báječný!

Rok 2014 je za námi a ten s číslem 2015 nám teprve začíná. Lidé po celém světě si dávají novoroční předsevzetí. Já si ty klasické nedávám a tak nějak to neřeším. Minulý rok jsem však udělala výjimku a řekla jsem si, že budu více relaxovat. Letos jsem se rozhodla, že si tak trochu jiné předsevzetí zopakuji.

Budu si více užívat a udělám rok 2015 báječným! To je mé jediné předsevzetí, které mluví za vše. Naučím se užívat si více maličkostí, budu více cestovat, budu si plnit sny a prostřednictvím blogu budete vše zažívat se mnou. Vy se naopak můžete podělit o ty své zážitky a společně tak uděláme rok 2015 nezapomenutelným.

Naučme se místo věcí sbírat vzpomínky, které nám nikdo nevezme a my se k nim můžeme kdykoli vracet. Já ty své vzpomínky začala sbírat hned od začátku roku a sestříhala jsem je pro vás do vlogu.Dali jste si nějaké předsevzetí? A  jaký máte sen, který byste si chtěli v tomto roce splnit? Je to například návštěva nějaké země, nebo se chcete naučit cizí jazyk a nebo si chcete něco pořídit?

9 komentářů:

 1. Skvělý video :) Já jsem byla v MS zatím jen jednou, ale chtěla jsem to tam vykoupit taky celý :D. 5D kino mi doporučovala i kamarádka, že je to úžasnej zážitek. Já taky nemám ráda skleněný výtahy a bojím se :D. Měli jste skvělej den :)
  Já si předsevzetí nedávám už nějaký ten rok :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To kino je fakt pecka,necekala jsem,ze se mi to bude tak libit.

   Vymazat
 2. Na potraviny z MS se chystám už dlouho, ale ještě nikdy jsem do toho patra s jídlem nevyjela :D A bowling jsem hrála párkrát a vždycky mi to hrozně nešlo :D Předsevzetí jsem si nedávala nikdy, spíš bych si jen tak obecně chtěla tenhle rok užít a míň se stresovat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě jde bowling jak kdy,hlavně si vždy polámu nehty :-)

   Vymazat
 3. Já předsevzetí úplně nemám, ale máme v plánu "založení rodiny" ;)

  Sororessa

  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je nad všechna předsevzetí!

   Vymazat
  2. No právě :))) Radši vlastně nic kromě toho neplánuju, protože pokud se povede, tak se život obrátí naruby :D

   Vymazat
 4. Tak to sis dala krásné předsevzetí :-). Těším se na výsledky ;-).

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥