čtvrtek 29. ledna 2015

Tisková konference Yves Rocher

V listopadu minulého roku, konkrétně jedenáctého v úterý, jsem měla možnost zúčastnit se tiskové konference Yves Rocher, kde nám byly představeny novinky v péči o pleť. Teď, když už jsou v prodeji, vám můžu sdělit všechny zajímavé informace a moc se na to těším. Hlavní roli hrál kosmatec krystalový - rostlinka neobyčejných vlastností, která se umí přizpůsobit extrémním klimatickým podmínkám.  Aktivní látky získané z této rostliny, která pochází z pouštních oblastí Afriky, jsou efektivní díky přirozenému souznění s pletí. Kosmatec se pro kosmetické účely sklízí v době svého největšího potenciálu. Vědci využívají technologii, která uchová a zajistí maximální účinnost aktivních rostlinných výtažků. 

Výtažky z kosmatce byly využity ve vývoji nové řady péče proti vráskám Sérum Végétal. Tato řada je k dispozici ve třech verzích - vrásky a rozjasnění, vrásky a vyhlazení, vrásky a zpevnění. Každá žena si tedy přijde na své.

Musím říct, že celá tisková konference byla přínosná, informace nám byly odprezentovány zajímavě a dozvěděla jsem se spoustu nových věcí. Mohla bych o tom poslouchat celé hodiny a dokonce jsem se v jednu chvíli přistihla, že jsem zatoužila podívat se na celý proces zblízka, třeba přímo v laboratořích Yves Rocher. 

Po získání mnoha informací následoval čas strávený v milé a zábavné společnosti zástupců firmy. Tommy Rocher, vnuk zakladatele této značky, je neuvěřitelné charismatický, vtipný a příjemný člověk, který své práci věnuje opravdu hodně. 

Nechybělo ani výborné občerstvení, každý si přišel určitě na své. Já jsem si zamilovala smetanový dezert. Ten bych chtěla mít doma nachystaný každý den a dát si ho ke své pravidelné kávě.Celá konference se nesla v příjemném duchu a za sebe musím říct, že mě nová řada zaujala. Měla jsem možnost si výrobky prohlédnout, vyzkoušet si je a také si užít jejich příjemnou vůni. O samotných výrobcích vám však povím něco víc v některém z dalších článků.

Kdo z vás má doma alespoň jeden výrobek Yves Rocher? Máte případně nějaký opravdu oblíbený?

12 komentářů:

 1. Od přítele jsem dostala k Vánocům 3 sprchové gely v krásné krabičce, které nádherně voní a jsou pěkně hustý. A ještě tam byl kuličkový deodorant, kterej je taky super, pocení zabraňuje :). A teď jsem si vlastně koupila ještě ten krém na ruce z vánoční limitky kakao a pomeranč a ta vůně je božská
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sprchové gely ti závidím :-) Já jsem na nich závislá :-)

   Vymazat
 2. Já miluju Yves Rocher, takže tuhle konferenci ti tiše závidím, nicméně se moc těším na to, až se o informace které jsi tam nasála a tipy na zajímavé produkty podělíš tady s námi na blogu :)

  Zdravě krásná pleť s tónovacími krémy a nejen jimi...

  OdpovědětVymazat
 3. Yves Rocher je asi moja najobľúbenejšia značka, čo sa kozmetiky týka, odskúšala som od nej nespočetne veľa výrobkov a táto nová rada vyzerá naozaj veľmi zaujímavo. :-)
  The city of fashion

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I u mě je to a stálice a není měsíc, kdy bych nezavítala do jejich obchodu.

   Vymazat
 4. Milý článok a vďaka za nové informácie z dieľne Yves Rocher. Teším sa samozrejme aj na ďalšiu reportáž z ďalšej tiskovky. :-)
  Maj sa pekne
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovědětVymazat
 5. Od Yves Rocher mám pomerne dosť výrobkov a som s nimi spokojná. My sme konferenciu mali nedávno a produkty vyzerajú veľmi zaujímavo. Kosmatec kryštálový je naozaj zaujímavá rastlinka :)

  theVandasdiary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kosmatec mě zaujal hodně, člověk by neřekl, co taková rostlinka dokáže.

   Vymazat
 6. Mladý pan Rocher je charismaticky! Jidlo vypada bohovsky a Yves Rocher se opet vyznamenalo :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Mladý pan Rocher je charismaticky! Jidlo vypada bohovsky a Yves Rocher se opet vyznamenalo :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥