pondělí 25. května 2015

Avon | Růžová módní výzva

Rakovina, slovo které změnilo mnoha lidem život a pořád se nebere vážně, dokud neudeří. Rakovina prsu, téma, které se dostalo do povědomí mnoha lidí, a to hlavně díky kosmetické značce Avon, která již několik let pořádá Avon pochod proti rakovině prsu, a to ve více než 58 zemích světa. 

Letos se Avon pochodu v Praze zúčastním i já spolu s dalšími blogerkami, abychom podpořily dobrou věc a doufám, že se najde i mezi vámi někdo, kdo se k nám přidá. Vstupenkou na akci je speciální tričko, které zakoupíte na stránkách zdravaprsa.cz a tím také přispějete tam, kde je to potřeba. Peníze jsou věnovány na projekty spojené s prevencí a bojem proti této nemoci.

Ne jenom, že zakoupením trička podpoříte dobrou věc, ale navíc se můžete zúčastnit Růžové módní výzvy, kde se soutěží o hodnotné ceny jako notebook HP Stream, můj vysněný Olympus PEN, poukázky do Sportisima na kolekci Reebok a také o balíčky kosmetiky Avon. Stačí vytvořit outfit, kde budete mít na sobě tričko a fotku nahrát na stránkách módní výzvy. O vítězi rozhodne porota. Myslíte si, že ji dokážete zaujmout? Zkuste to!

V mnoha případech, kdy byla člověku zjištěna rakovina, to byli právě domácí mazlíčci, kteří hnali nemocného dopředu a dávali mu sílu bojovat. Proto jsem se rozhodla do mé růžové módní výzvy zapojit i Stacie a outfit jsem pojala jednoduše a pohodově. Hodí se na procházky se psem jak do města, tak také do přírody a je pohodlný, což je priorita, hlavně pokud musíte dělat psí kusy, abyste občas svého psího miláčka donutili poslouchat. bunda - Reserved | džíny - C&A | tričko - Avon Pochod 2015

No a protože bych si přála, abyste Avon pochod aktivně podpořili, mám pro vás soutěž. Chcete jít na Avon pochod se mnou a dalšími blogerkami a vyhrát růžový balíček kosmetiky Avon?

Pak si zakupte tričko, které je na pochod vstupenkou a splňte následující podmínky:
 • dejte like facebookové stránce Avon pochodu (klik)
 • napište jestli jste se již zúčastnili Avon pochodu a jaké jsou vaše zkušenosti
 • napište mi, proč bych měla vybrat právě vás
Soutěž bude ukončena 31.5.2015 a výherce bude vybrán na základě vašich komentářů. Avon pochod se koná 6. června v sobotu, v Praze, takže pokud víte, že nebudete mít čas, zanechte, prosím, šanci těm, kteří opravdu o setkání a den s námi stojí.

Těšit se můžete jak na mě, tak také na Lucy z blogu Angel-Inspiration, Oliwiy z blogu Everyday-Runway a Marťu z blogu The Blondieverse. Na každém blogu může vyhrát jeden z vás, takže se nás sejde velká parta a pořádně si ten dej užijeme!

14 komentářů:

 1. je to skvělá akce! mě bohužel termín vůbec nevyhovuje, ale Vy si to pořádně užijte :)
  přeji příjemný večer

  OdpovědětVymazat
 2. Jé tak to doufám, že se na akci potkáme. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyžtak křičet "haloo tady jsem" abysme se v tom davu našly :-)

   Vymazat
 3. Já soutěžit nechci, protože se na akci nedostanu, ale chtěla jsem napsat ,že se mi tahle akce líbí, snad pomůže a užijte si to :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme za podporu. Určitě si to užijeme :-)

   Vymazat
 4. Skvělá akce, škoda, že v tento termín už něco mám, tak snad příští rok :)

  New in: April 2015 + GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem ráda, že Avon oslovil blogerky a tím se celé poselství pochodu pořád šíří dál. Já už jdu letos po sedmé a nikdy si to nenechám ujít. První co si zapisuju do nového diáře je vždy termín Avon pochodu. Je to neuvěřitelný zážitek jít s davem a vidět všechny ty lidi, které spojuje stejná věc. Vypouštění balonků vždy obrečím. Je to hodně emotivní záležitost a ač to zní asi hodně divně tak když jdu v davu v tom růžovém tričku tak mám takový zvláštní pocit kdy si říkám, právě jsem teď někomu možná zachránila život. Doufám, že Vás v tom davu minimálně zahlédnu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Verčo, my oslovily Avon, že bychom jim rádi pomohly s propagací. Každopádně jsme rádi, že je u čtenářů taková velká a pozitivní odezva, co ze této akce týče. Já jdu vůbec poprvé, tak se na to těším. Věřím, že je to emotivní zážitek.

   Vymazat
 6. Ahoj Peto, já jsem zatím domluvená, že půjdu na Avon pochod s Life wit Sandra, tak doufám, že k nám někdo přidá :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak třeba se tam v tom davu náhodou potkáme :-)

   Vymazat
 7. Ahoj, moc Ti to sluší a ta růžová krásně vyniká. Zatím jsem se tohoto pochodu nikdy nezúčastnila a obdivuji lidi, kteří se nebojí veřejně přiznat, že s touto nemocí bojují ať už se jedná o rakovinu prsu nebo střeva . Lidi by si mě vážit každého dne kdy je zdaví, protože jsme zda jen krátce a život by se měl umět prožít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, děkuji za moc krásný komentář. S tím, že by si lidé měli vážit každého dne máš pravdu.

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥