středa 2. září 2015

Avon makeup workshop

Minulý týden jsem se vydala spolu s dalšími blogerkami a novináři na představení nového projektu od Avonu. Bude se jednat o makeup workshopy, které povede špičkový vizážista Pavel Bauer. Na výběr budou zatím čtyři workshopy a každý z nich bude jinak tématicky zaměřený - na rty, na oči, na pleť a na sezónní trendy. Tyto workshopy jsou pilotní a budou se prozatím konat pouze v Praze. Jejich délka bude čtyři hodiny a cena 800Kč. Pokud se však zúčastníte více kurzů, zaplatíte za každý z nich 700Kč. Kapacita každého kurzu bude omezená a pro více informací a také pro možnost přihlášení se určitě podívejte na stránky www.avon.cz/workshop.

Z kurzu si odnesete nejen různé tipy na to, jak efektivně používat dekorativní kosmetiku, ale pár kousků si odnesete i domů a budete si tak moci denně trénovat to, co se na kurzu naučíte.Pavel, který nám představil, jak to bude na takovém kurzu přibližně vypadat, se chopil štětců a začal na modelce kouzlit dokonalý makeup. Ukazoval nám různé tipy, říkal nám, čeho se máme vyvarovat a ukázal nám jak málo stačí k tomu, aby se dal makeup změnit během chvilky na zcela něco nového. Na to, jak pilotní workshop vypadal, se můžete podívat ve vlogu (klik).

Na závěr celé akce nás čekalo občerstvení a já jsem se stačila ještě spolu s Rendy podívat na trio, které tvoří tvářenka, rozjasňovač a bronzer. Tento produkt nás totiž zaujal natolik, že jsme si počkaly na konec Pavlova vystoupení a pak jsme ho obhlédly pěkně ze všech úhlů. Musím říct, že vážně přemýšlím o jeho pořízení.

Celá akce byla zajímavá a dozvěděla jsem se i nějaké nové informace. Jak si třeba přirozeně zvětšit rty, nebo jak z denního makeupu vykouzlit během chvilky ten večerní.

Chtěli byste si zajít někdy na nějaký makeup workshop a naučit se něčemu novému?

15 komentářů:

 1. To vypadá jako moc zajímavá akce! Já mám tyhle workshopy ráda, na jeden jsem byla pozvaná a byla to rozhodně jedna z nejlepších blogerských akcí, myslím, že mi to dost dalo. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že tyto workshopy jsou všeobecně přínosné. Hlavně, pokud si může člověk na sobě sám něco vyzkoušet.

   Vymazat
 2. Jsem hrozná, ale v první řadě mě zaujalo jídlo. :D Vypadá fakt dobře!
  Jinak akce vypadá fajn, mám pocit, že Avon akce prostě umí. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to chápu, ono to jídlo prostě láká :-D

   Vymazat
 3. To trio je skvělé neodolala jsem a už ho mám doma

  OdpovědětVymazat
 4. Avon mě jako značka příliš nebere, ale workshop vypadá opravdu zajímavě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že jde Avon hodně nahoru, hlavně co se týká různých projektů do kterých se zapojuje. Ale chápu, že ne každý je pro tuto značku. Ono možná i to, že je to katalogová značka dost lidí odrazuje :-)

   Vymazat
 5. Nikdy jsem na žádném podobném workshopu nebyla, vypadá opravdu zajímavě :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Akce určitě musela být super, já sama bych se takové akce ráda zúčastnila a přiučila se novým věcem :)
  PS: Makronky bych si dala :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru, já snad zkusím domluvit nějakou akci pro mé čtenářky, protože koukám, že zájem tu je :-)

   Vymazat
 7. Teda, to musela být opravdu skvělá akce! A ten workshop zní zajímavě! Dost o něm přemýšlím, půjdeš na nějaký Peti? :-)

  OdpovědětVymazat
 8. To vyzerá na zaujímavý projekt. Škoda, že do Prahy to mám stovky kilometrov ďaleko. :(

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥