úterý 15. prosince 2015

Vánoční wishlist aneb dopis Ježíškovi

Milý Ježíšku,

Štědrý den se nezastavitelně blíží a já si dávám jako vždy trochu na čas a vše dělám na poslední chvíli. Letošní rok byl plný dobrodružství, zvratů, neočekávaných okamžiků a situací a přinesl mi spoustu zážitků a nového do mého života.

Během uplynulých měsíců jsem si víc než kdy dřív uvědomila, jak je důležitý čas, který trávíme se svými blízkými a že vše se může změnit během jediného malého okamžiku. Vánoce jsou pro mě obdobím, kdy setkávání s přáteli má najednou větší kouzlo a večer, který trávím s těmi nejbližšími u nazdobeného stromečku se snažím pokaždé vtěsnat do paměti tak intenzivně, abych z něj mohla čerpat vzpomínky kdykoli se mi zachce.

I letos, jako každý rok jsem se rozhodla napsat již tradiční dopis, kde sděluji svá přání. Tím největším je, aby na Štědrý den padaly z nebe sněhové vločky a my se zase sešli všichni u rozsvícených světýlek v místnosti, kde se bude vzduchem linout vůně jehličí. A to si nepřeji jen pro sebe, ale i pro všechny, kteří čtou tyto řádky a pro všechny, které mám ráda.

Upřímně, lhala bych, kdybych si zde přála jen samé věci jako štěstí, zdraví a lásku a tvrdila bych, že po ničem jiném netoužím. I já si přeji materiální věci. Letos jsou to ale samé praktické a řekla bych i tak trochu potřebné věci.

Jako blogerka si přeji nový notebook, který bude výkonný, bílý a bude mým nerozlučným parťákem do dalších let při psaní článků a stříhání videí. Jako žena si pak přeji novou kabelku. Unosila bych hnědou, protože v mém botníku je tato barva častá a tak nějak se mi líbí, když kabelka a boty ladí. Tu z wishlistu jsem objevila u značky Carpisa. Černou, malou crossbody kabelku bych zase unosila při příležitostech, kdy u sebe potřebuji jen to nejnutnější. A tyhle dvě ze Zoot se opravdu povedly. V poslední řadě si jako člověk, který se snaží využít každé minuty, přeji hodinky. Elegantní náramkové, které podtrhují ženskost a mé dlouho obdivované hodinky Cluse, které jsou pro mě natolik stylovým kouskem, že jejich instagram sjíždím každý den, a to několikrát. 

To jsou všechna má letošní přání. 
Takže se ozvu zase příští rok a doufám, že si ty letošní Vánoce všichni krásně užijeme.

Co si letos přejete pod stromečkem najít vy?

9 komentářů:

 1. Hnědá kabelka je krásná :) I hodinky

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná přání, brala bych všechno, jen ta hnědá kabelka by na mě byla asi moc elegantní.

  OdpovědětVymazat
 3. Skvelý wishlist :-) Presne také rúžové hodinky by som brala :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ta hnědá kabelka vypadá skvěle! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Krasne jsi to napsala a wishlist vypada taky moc hezky, tak ti preju, at pod stromeckem najdes, co si prejes :) Ja bych tam rada nasla sadu stetcu Zoeva a termohrnicek Joco :)

  OdpovědětVymazat
 6. Krasne jsi to napsala a wishlist vypada taky moc hezky, tak ti preju, at pod stromeckem najdes, co si prejes :) Ja bych tam rada nasla sadu stetcu Zoeva a termohrnicek Joco :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ty Cluse hodinky s šedým páskem, ach, ty jsou nádherné!!!
  Tak držím palce, ať je Ježíšek štědrý a něco z Tvého wishlistu Ti nadělí!
  Krásné Vánoce, Lenka

  OdpovědětVymazat
 8. Ty bílé notebooky mají něco do sebe =))

  OdpovědětVymazat
 9. Já letos toužím po high end kosmetice, kterou si i nadělím. Hodinky bych chtěla taky, vybírám mezi Fossil a Festina. Ty tvoje jsem neznala a hned se na ně jdu podívat ;-) Kabelky i notebook sis taky vybrala moc pěkna. Přeju ti, ať ti Ježíšek všechna přání splní.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥