čtvrtek 4. února 2016

Jsme krásné

Jako malá jsem si ráda půjčovala máminy korále, rtěnky a hrála jsem si na princezny. Pár let na to jsem si přála být herečkou a zpěvačkou a procházela jsem se hrdě po smyšleném červeném koberci a rozdávala úsměvy na všechny strany mým fanouškům, které mi v dětském pokoji nahrazovali plyšáci. A když vzal někdo z okolí do ruky fotoaparát, velmi ochotně jsem zaujala tu nejlepší pózu, zazubila jsem se a v očích se mi rozsvítila jiskra.

Občas si přeji, abych oplývala opět takovou sebedůvěrou a připadala si krásná. Snažím se na tom ale pracovat a najdou se světlé chvilky, kdy se na sebe podívám a řeknu si, že mi to vážně sluší. Jen to chce ještě vypilovat.


Bylo by krásné, kdyby to uměla také každá z vás, pochválit se. Podle průzkumu se pouze 1% českých žen považuje za krásné a já jsem ráda, že značka Dove se snaží svými kampaněmi tohle procento navýšit. Musíme se mít rády a nehledě na to, co tvrdí okolí a jak moc si o sobě myslíte opak, najděte si na sobě něco, co můžete vyzdvihnout. Můžou to být vaše oči, vlasy, ale také smysl pro humor a nebo umění upéct ten nejlepší dort v sousedství. 

A právě nejnovější kampaň nám značka Dove představila v dokonalém prostředí restaurace SOHO. Prostřednictvím webové stránky jsmekrasne.cz chce inspirovat české ženy ke změně svého hodnocení, které bývá často příliš kritické. Chce je naučit mít se ráda a nebýt k sobě tak přísná.


A pomoci můžete i vy. Můžete navštívit stránky a zapojit se třeba svým příběhem, ale můžete také svým kamarádkám pomoci vidět na sobě to úžasné. A vy se na sebe usmějte do zrcadla a pochvalte se za každou věc, kterou zvládnete. 

A hlavně nezapomeňte, že jste krásné!

21 komentářů:

  1. Tahle kampaň se mi líbí, celá ta myšlenka je milá. :-) A v SOHO to je nádherné, že?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. SOHO je naprosto dokonalé. Kdybych mohla, chodila bych tam každý týden na brunch :-)

      Vymazat
  2. Já si myslím, že jsme všechny krásné ;-)

    OdpovědětVymazat
  3. Dove má vždy krásne kampane! :) a ... sme krásne!
    Another.day.with.Hana

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Je pravda, že Dove to umí a moc se mi líbí to, co dělá.

      Vymazat
  4. Já jsem viděla před několika měsíci na youtube video, jsem si skoro jistá, že to bylo právě od Dove. Udělali dva vchody do několika budov (tuším, že to bylo v několika zemích) a jeden byl označen jako "myslím si, že jsem krásná" a druhý značil opak. Ženy si měly vybrat jakými půjdou dveřmi a potom se jich ptali, proč si vybraly zrovna ten a ten vchod.. Bylo to zajímavé, zkusím to dohledat :)

    Jinak jsem názoru, že bychom na sobě měly vidět alespoň něco pozitivního, ať už fyzického nebo vlastnost či talent k nějaké činnosti, od čehož bychom se odpíchly a pracovaly na sobě dál. Nemyslím si, že jsem kdovíjaká kráska, ale taky si umím říct, že mi to občas sluší a že bych své bledě modré oči a dlouhé řasy jen tak nevyměnila.

    Měj se hezky!
    Skills of Art

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Přikládám odkaz na uvedené video :) https://www.youtube.com/watch?v=7DdM-4siaQw

      Vymazat
    2. Děkuji moc za krásný komentář. Taky jsem názoru, že si na sobě musí každá najít něco pozitivního. A děkuji za odkaz na video, tohle jsem viděla poprvé a bylo vážně zajímavé.

      Vymazat
  5. Moc ti s tou sebedůvěrou držím palce, je to klíč ke všemu :)
    www.andie-chambers.com

    OdpovědětVymazat
  6. Souhlasím, všechny jsme krásné! :-) A je třeba na to myslet neustále!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Naprosto souhlasím. A kdybysme na to chteli zapomenout, tak nam to snad nekdo z okoli moc rad pripomene. :-)

      Vymazat
  7. Moc hezky napsáno! :) Já osobně na sobě vidím hodně chyb, ale taky se na tom snažím pracovat. Podle mě je hodně důležité, jak nás podporuje okolí. Jestli nás někdo pochválí, že máme krásnou mašli ve vlasech a že nám dneska ta sukně sluší a nebo a nebo nám budou říkat, že bychom teda už fakt měly shodit (a nebo přibrat), že ty vlasy máme hrozně ostříhané a měly bychom si dát rovnátka, protože ty zuby máme teda hrozně křivé.
    www.piosek.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ja jsem tak ráda, že se tady sešlo tolik krásných a pozitivních komentářů.

      Vymazat
  8. krásně napsané, jsme krásné všechny, baby!! takové, jaké jsme! :) zbožňuju tvůj blog!
    www.plesatazpevacka.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  9. úžasná myšlenka, opravdu :) je to klišé, ale každá jsme krásná a mít se ráda je podle mého důležité proto, abychom vůbec mohli mít rády další osoby. úžasné prostory, tam bych se klidně nastěhovala <3

    OdpovědětVymazat
  10. já si myslím, že nejdůležitější je, jaký je člověk uvnitř.....a ta krása pak vyzařuje na povrch .... když je někdo zlý, nepomůže mu ani obličej panenky a dvoumetrové nohy :) Mary Magdalene

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥