pondělí 1. února 2016

Radosti

Udělat si radost, a to klidně i maličkostmi. Podle mě jedna z důležitých věcí, kterou by se měl naučit každý z nás. Máte rádi dobrou knihu? Kupte si nějakou a přečtěte si ji. Nebo vám stačí jít se proběhnout? Udělejte to. A nebo jste nároční a potřebujete k radosti něco většího? Splňte si to, nebo si alespoň plňte malé krůčky, které vás k tomu velkému cíli dostanou.

Já si v poslední době udělala radost hned několika věcmi, respektive jsem v mém životě objevila něco, co mi tu radost udělalo.

Ačkoli jsem si o sobě myslela, že nejsem příliš trpělivý člověk, tak musím říct, že omalovánky mě začínají přesvědčovat o opaku. Dokážu u nich sedět i hodinu a jediné, co mě z toho zapálení může vyrušit je zlomená pastelka. Je úžasné pozorovat, jak se pod mýma rukama tvoří barevný příběh a s každým dalším obrázkem se mi na tváři objevuje úsměv.


"Neopouštěj staré věci pro nové." Už i Svěrák a Uhlíř tenkrát moc dobře věděli, že i staré věci si zaslouží naši pozornost. A já se jimi tentokrát řídila. Už jsou to téměř čtyři roky, co jsem poprvé vyzkoušela malinový sprchový gel od Oriflame. Měla jsem ho ráda, protože během sprchování jsem byla zahalena do malinové vůně a moje pokožka byla jemná díky peelingovým zrníčkům. Jediné, co jsem mu vytýkala bylo to, že vůně příliš dlouho nevydržela. A protože se staré věci opouštět jen tak nemají, zvláště pak, pokud jsou dobré, tak si tu malinovou vůni dopřávám znovu.

Poslední radostí je naprosto dokonalý náramek. Ano, mám pro šperky slabost a protože jsem zjistila, že náramků mám málo, tak jsem svou sbírku začala tak trochu rozšiřovat. Po vánočním náramku, který jsem pořídila mně i mé sestře, se mi ve sbírce vyjímá tento nový kousek, který je naprosto dokonalý. Něžnost, která je zastoupena bílou, doplňuje elegance, kterou vidím ve zlaté. Náramek James Troy je z kovů a polodrahokamů a já mám pro něj slabost. Myslím, že ho nějakou dobu z ruky nesundám.
Je něco, co udělalo v poslední době radost vám?

14 komentářů:

 1. Taky teď hodně maluju a to jsem si myslela, že na to nemám trpělivost. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsme dvě. Já myslela, že omalovánky vychodím při prvním obrázku, ale zatím se držím.

   Vymazat
 2. Omalovánky mám moc ráda. Náramky ráda kupuju,ale vždycky si ho zapomenu dát, takže už se v nákupech krotím :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já poslední dobou zapomínám dost na náušnice :-)

   Vymazat
 3. Super článok náramok sa mi veľmi páči a sprchový gél od Oriflame som mala pred pár mesiacmi a má krásnu vôňu. Ja som sa v januáry trošku rozšupla a potešila trošku drahšími darčekami než mám vo zvyku a urobila si radosť novým ružom od MAC a hodinkami :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já hodinky dostala k Vánocům, ale pořád pokukuji po Cluse, tak nevím, jestli se taky nepotěším dražším dárkem :-)

   Vymazat
 4. Mně udělaly radost hrníčky s kočkami, které jsem dostala od tety a hned je to jiné potěšení si do nich nalít čaj :)
  www.andie-chambers.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je pravda, že pěkný hrneček dělá hodně. Taky ráda piji z hezkých hrnků.

   Vymazat
 5. Náramek vypadá skvěle :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 6. Já si jdu dnes udělat radost nákupama :D. A nejspíš si taky koupím omalovánky, protože občas potřebuju fakt vypnout a u toho nebýt u počítače :). Náramek je krásnej

  OdpovědětVymazat
 7. Sprcháč jsem taky pár let zpátky měla a byl skvělý :) Teď mám ještě tělový sprej a nejvíc se těším, až ho budu používat na jaře a v létě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám zkušenost s tělovými spreji Avon a tam mi v létě přijde, že z nich cítím po delší době dost alkohol, bohužel.

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥