úterý 3. května 2016

beauty | Relaxační den v GERnétic

Když vás někdo pozve, abyste u něj strávila pár skvělých chvil plných relaxace, tak se těžko odmítá. O to víc to pak ve vás hlodá, když kolem daného salónu jezdíte několikrát do měsíce a pokaždé přemýšlíte nad tím, co tam asi všechno nabízí a jak to tam vypadá.

Proto, když mi přistála v emailu pozvánka do kosmetického salónu GERnétic, přijala jsem nabídku a šla jsem si poslechnout o čem všem to tam je. Nejdříve jsem byla trochu nedůvěřivá, ale to je u nových věcí normální. Milý přístup pana majitele a paní ředitelky mi přišel tak přirozený až rodinný, že jsem hodila všechny pochyby za hlavu a jen jsem poslouchala a ptala se.

Kosmetika využívá schopnost pokožky vstřebávat aplikované látky. Tato luxusní francouzská kosmetika zastává už několik desítek let vedoucí postavení na světovém trhu v oblasti péče o pleť a používají ji lidé ve více než 50 zemích světa. Pro mě byla kosmetika zcela neznámá, ale o tom, že něco umí mě přesvědčilo i třeba to, že ji využívají Alžbětiny lázně v Karlových Varech nebo třeba Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku. Do salónu také chodí spousta osobností, které si sem chodí odpočinout a mají zde zaručenou absolutní anonymitu. Jedinou herečku a zpěvačku, kterou vám můžu prozradit je Zuzka Norisová.
Pokud byste si chtěli o kosmetice nastudovat něco víc, určitě navštivte stránky gernetic.cz. V salónu se postarají jak o vaši pleť tak také o tělo. A právě péči o tělo jsem zvolila i já.

A jak jsem si návštěvu v salónu užila? Skvěle se tam o mě postarali. Absolvovala jsem relaxační ošetření nohou a rukou. Peeling, masáž, ošetřující voňavé krémy. Bylo mi skvěle. Ostatně se na to můžete podívat ve videu, kde mimo jiné uslyšíte můj bezprostřední pocit po celé proceduře (video - relaxační den). Už teď vám ale můžu říct, že tak jemné ruce jsem dlouho neměla a nejraději bych tu proceduru podstupovala každý týden.Tak nějak jsem přišla na to, že člověk by se měl starat pořádně nejen o svou pleť, ale také o své tělo. Takže si asi dám předsevzetí, že nebudu chodit na masáž jen jednou za rok, ale že své tělo budu nechávat hýčkat častěji, a to jakkoli.

Vy mi určitě napište, jestli chodíte na masáže, někam relaxovat a jestli se necháváte hýčkat pravidelně.

8 komentářů:

 1. Na masáži jsem byla cca 5x, ale ráda bych chodila častěji je to super relax!
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Masáže jsou úžasné. Já si při nich strašně odpočinu.

   Vymazat
 2. Na masáži jsem nikdy nebyla (tedy pokud nepočítám nějaké zdravotní na krční páteř, když mi bylo tak 11). Ale občas donutím přítele, a i když není profík, tak je to super :) Na kosmetice jsem byla jednou, ale jen tak za pár korun na čištění pleti, žádné extra rozmazlování. To mi připomíná, že na tu masáž zas přítele musím ukecat :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky občas přítele donutím, aby došel pro krém a promasíroval mi záda nebo nohy. Co si budeme povídat, ale chlapská ruka to umí :-)

   Vymazat
 3. Super článok :) A krásne fotky :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. Nechodím na masáže a do podobných salónov, ale tento vyzerá vážne pekne :) Vyžaruje z neho taká pohoda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Katko, v salonu to bylo vážně pohodové, až takové rodinné, takže jsem si krásně odpočinula.

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥