pondělí 22. srpna 2016

lifestyle & beauty | Letní láska

Léto je plné nových zážitků, přátelství a také lásek. Není se čemu divit, představte si třeba západ slunce, který doprovází romantickou procházku po písku podél moře. To by obměkčilo i toho nejméně romantického člověka. 

Protože ale já už tu svou lásku, tedy lidskou, mám, nezbývá mi, než si hledat jiné, v jiných vodách. Letošní léto jsem propadla více než kdy dříve papírenským věcem. Sešity, nálepky, ozdobné pásky, barevné tužky, barevné papíry - to bych mohla nakupovat neustále. Už si občas přijdu jako křeček, který si nacpe své škraně jídlem takovým způsobem, že má problém vejít do domečku. A s tím prostorem mám trochu problém i já, začínají se mi plnit poličky a vypadá to u mě jako v papírnictví. Já si ale pořád říkám, že nemám dost a vyhlížím v každém obchodě něco nového, co bych zase do své sbírky ulovila. Schválně, kolik z vás je na tom podobně a má pro všechny tyto papírenské nezbytnosti slabost?


Druhou velkou letní láskou se mi stala růžová. Já vím, je to moje oblíbená barva již dlouho, ale v kosmetice jsem ji příliš neholdovala. Laky a rtěnky jsem nosila po většinu roku v červených odstínech a oční stíny jsem volila hnědé. V létě jsem ale doslova ujížděla na růžových rtech i nehtech a oční stíny jsem doplnila růžovými se třpytkami. A víte co? Mě to fakt baví. Vím, že s nadcházejícím podzimem se zase vrátím k tlumenějším tónům, ale teď si tu barevnost a svěžest růžové vážně užívám. Navíc, k opálené kůži vypadá famózně.

Jaké jsou lásky vašeho léta? 
A kam chodíte nejraději nakupovat papírenské nezbytnosti?

12 komentářů:

 1. sešity mi většinou doma leží nevyužité, ale přece tam tu nádheru nemůžu nechat, takže ano - chápu Tvou posedlost :D

  OdpovědětVymazat
 2. Já papírové věci miluji! Už teď se těším, až půjdu nakupovat věci do nové školy. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když si vzpomenu na své školní léta, taky jsem se uměla vyřádit, ale tenkrát mě to ještě nebralo jako teď a moje kapesné ani na všechno nestačilo. Asi si to vynahrazuji :-)

   Vymazat
 3. Já bych v papírnictví nejradši bydlela :o). Mám toho doma spoustu a nejhorší je, že plno věcí ani nechci použít - jsou tak krásné, že mi až přijde škoda je načít, nalepit, popsat.. V malém papírovém kufříku mám samé samolepky, post-it papírky a podobné blbiny a někdy mě baví si je jen prohlížet a kochat se :o). Letos v létě asi nejvíc ujíždím na botách, zvládla jsem si pořídit X nových sandálků s pár pantoflíčků a teď zjišťuju, že je asi ani neunosím a už vůbec je nemám kam dát :D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Denis, to moc dobře znám - nepoužívat, protože je přece škoda to nějak popsat :-) Ale chtěla bych se to odnaučit, protože přece na tu nádheru nenechám prášit.

   Vymazat
 4. Hahah, s růžovou to máme podobně. Poslední dobou jsem si ji celkem dost oblíbila, asi si řeším nějaký deficit z dětství :) Ale náhodou, když se to s ní moc nepřehání, dokáže působit opravdu vkusně a chic :)

  Poshlife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je pravda, že pokud se růžová umí nosit, pak je to moc pěkná barva. Nemluvě o odstínech pudrově růžové, které miluji.

   Vymazat
 5. Já jsem na tyto papírové věci také ujetá. Mám doma několik nepopsaných bloků a diářů, jen se jimi kochám :D Chápu tvoji posedlost!
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
 6. na papírové věci moc nejsem, ale růžová na rtech je úplně boží:)i na nehtech ji občás mívám:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 7. Taky miluji papírové roztomilosti a vždy mi leží doma ukryté v šuplíku, jelikož je mi líto je na něco využít :-D

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 8. Růžovou mám ráda, na rtech je prostě pecková a obzvlášť teď v létě!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥