pátek 6. června 2014

Příběh jednoho poupěte

Když jsem fotila tento příběh, zkoušela jsem si ho přirovnávat k různým událostem v životě člověka. První fotka mi připomíná mě, když v pondělí vstanu a musím do práce. Nejraději bych zůstala v posteli a ještě si prodloužila víkend. Ve středu už trochu ožívám a právě to vystihuje fotka druhá. V pátek jsem už jako sluníčko a připravena užít si dosyta víkend a vše, co mi přinese.

Napadl mě ale i druhý příběh. V úterý se mé úžasné kamarádce narodila dcera, která mi připomíná poupátko. Postupem času bude růst a bude se z ní stávat slečna a nakonec to bude rozkvetlá žena, která bude připravena na celý svět. Tuhle fotku bych chtěla věnovat právě Kristýnce, která se postarala o to, že byl tento týden jeden z nejkrásnějších.

Ani jednou mě nenapadlo vyfotit květ odkvetlý, protože jsem nechtěla žádný příběh uvést až do konce. A tak se vás ptám:

Jaký další příběh by mohlo vyprávět poupě?8 komentářů:

  1. Líbí se mi oba dva příběhy, ale ten druhý je radostí do života sám o sobě !! =)

    OdpovědětVymazat
  2. Když se nad tím zamyslím..Mně třeba připomíná situaci,kterou téměř každý zažil,a to nějaké selhání (poupě). Postupem času se však oklepeme a znovu se postavíme na nohy,jdeme dál (druhá fotka). Nakonec to vnímáme jako dobrou zkušenost,která nás připraví na další chvíle života (rozkvetlá růže). :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář! ♥ Thanks for your comment ♥